www.agkzpasja.pl - biuro rachunkowe Warszawa Mokotów

Biuro rachunkowe Warszawa Mokotów

Profesjonalne biuro rachunkowe z siedzibą w Warszawie (Mokotów), to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na fachowym doradztwie księgowym oraz usługom najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz kontaktu - ustalimy najkorzystniejsze warunki współpracy!

Sprawdź naszą ofertę

Tłumaczenia angielski Wrocław

Powszechna znajomość języków obcych nie zmienia tej sytuacji - najpopularniejszy język angielski nie zawsze okazuje się wystarczający, a w niektórych sytuacjach konieczne okazują się tłumaczenia przysięgłe, dokonywane na bieżąco przez zatrudnionego tłumacza. Niesie to z sobą istotne korzyści dla firm, potrzebujących szybkich tłumaczeń. Porównywalnie wygląda dostępność innej usługi, jaką są tłumaczenia ustne.

Różne usługi księgowe

Usługi księgowe Bydgoszcz

Jeżeli poszukują państwo biura, które podejmie się kompleksowych usług księgowych w Bydgoszczy, to zachęcamy do współpracy z Bill-1. Nasi pracownicy są w stanie stanowić wsparcie w wielu aspektach - począwszy od prowadzenia ksiąg, sporządzanie sprawozdań, aż do doradztwa w sprawie ubezpieczeń dla firmy.

Polisy dla pracowników ochrony zdrowia

Ubezpieczenie dla lekarzy

Pracownicy systemu ochrony zdrowia są narażeni nie tylko na uszczerbek na nim, ale również na konsekwencje związane z odpowiedzialnością cywilną. W ramach świadczonych przez nas usług mogą oni jednak wykupić ubezpieczenie dla lekarzy. Tego typu polisy obejmują także ochronę życia i są skierowane między innymi do dentystów, pielęgniarek i położnych.

Ubezpieczenie na życie online

Ubezpieczenie na życie

Oferujemy korzystną ofertę obejmującą ubezpieczenie na życie. Warto zabezpieczyć przyszłość swoją i swojej rodziny w sytuacji nieszczęśliwego wypadku. Nasi konsultanci przedstawią Ci korzystna ofertę ubezpieczenia na życie dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań. W naszej ofercie m.in. kompleksowa polisa na życie.

Pomoc przy rozpoczęciu działalności

Zakładanie działalności gospodarczej

Rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej lub zawiązani spółki z o.o. nie jest łatwym procesem i wymaga odwiedzenia przynajmniej kilku miejsc. Pracownicy All-Tax, specjaliści w dziedzinie rachunkowości sprawią, że zakładanie działalności gospodarczej przebiegnie sprawnie, szybko i bez zbędnych formalności. W razie potrzeby wspomogą przedsiębiorcę prowadzeniem księgowości.

Restrukturyzacja małych firm

ZFR

Restrukturyzacja małych firm to proces adaptacji do zmieniających się warunków rynkowych, poprawy efektywności operacyjnej lub zarządzania finansami w celu zapobiegania kryzysom finansowym lub przeciwdziałania im. ZFR może obejmować szeroki zakres działań, od zmian w strukturze organizacyjnej, przez restrukturyzację długu, aż po zmiany strategiczne w modelu biznesowym.