DMS TAX sp. z o.o.

Usługi księgowe Wrocław

W ramach naszej oferty znajdziecie liczne wykonywane przez naszych doświadczonych specjalistów usługi księgowe. Wrocław jest obszarem, na terenie którego znajdziecie naszą siedzibę. Zajmujemy się sporządzeniem dla naszych klientów ksiąg handlowych, rozchodów i przychodów czy też tworzeniem zestawień skarbowych.

http://www.mirjan.info/

Biuro rachunkowe

Nasze biuro rachunkowe zostało stworzone specjalnie z myślą o tych, którzy liczą na na najwyższą jakość usług w atrakcyjnej cenie. Decydując się na nawiązanie z nami współpracy możesz liczyć na to, że zajmą się Tobą najlepsi fachowcy w swojej dziedzinie, którzy wykonują powierzone im zadania sumiennie i z całkowitym zaangażowaniem. Jesteśmy pewni, że zarówno nasz cennik usług rachunkowych, jak i ich jakość, zyskają Twoją aprobatę i pozwolą Ci obdarzyć nas zaufaniem. Zapraszamy do profesjonalnej współpracy na najwyższym poziomie.

www.agkzpasja.pl - biuro rachunkowe Warszawa Mokotów

Biuro rachunkowe Warszawa Mokotów

Profesjonalne biuro rachunkowe z siedzibą w Warszawie (Mokotów), to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na fachowym doradztwie księgowym oraz usługom najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz kontaktu - ustalimy najkorzystniejsze warunki współpracy!

Sprawdź naszą ofertę

Tłumaczenia angielski Wrocław

Powszechna znajomość języków obcych nie zmienia tej sytuacji - najpopularniejszy język angielski nie zawsze okazuje się wystarczający, a w niektórych sytuacjach konieczne okazują się tłumaczenia przysięgłe, dokonywane na bieżąco przez zatrudnionego tłumacza. Niesie to z sobą istotne korzyści dla firm, potrzebujących szybkich tłumaczeń. Porównywalnie wygląda dostępność innej usługi, jaką są tłumaczenia ustne.

Różne usługi księgowe

Usługi księgowe Bydgoszcz

Jeżeli poszukują państwo biura, które podejmie się kompleksowych usług księgowych w Bydgoszczy, to zachęcamy do współpracy z Bill-1. Nasi pracownicy są w stanie stanowić wsparcie w wielu aspektach - począwszy od prowadzenia ksiąg, sporządzanie sprawozdań, aż do doradztwa w sprawie ubezpieczeń dla firmy.

Godziny pracowników

dokumentacja czasu pracy

Elektroniczne prowadzenie akt personalnych wiąże się z wieloma plusami, jednak nie jest to proste ze względu na prawo. Przepisy nie są przystosowane do nowości technicznych, dlatego na kursie postaramy się wytłumaczyć, co i w jaki sposób należy robić, by ich nie łamać. Dokumentacja czasu pracy to jedno z naszych najważniejszych szkoleń, które przeprowadzamy w formie zdalnej.

Księgowość

Biuro księgowe Bydgoszcz

Naszą specjalnością jest prowadzenie pełnej i uproszczonej rachunkowości, naliczanie płac i podatków, rejestracja działalności gospodarczej oraz pomoc w uzyskaniu kredytu. Polecamy wszystkim nasze biuro księgowe. Bydgoszcz to miejsce naszego działania. Gwarantujemy profesjonalizm oraz rzetelność. Zapraszamy.

Polisy dla pracowników ochrony zdrowia

Ubezpieczenie dla lekarzy

Pracownicy systemu ochrony zdrowia są narażeni nie tylko na uszczerbek na nim, ale również na konsekwencje związane z odpowiedzialnością cywilną. W ramach świadczonych przez nas usług mogą oni jednak wykupić ubezpieczenie dla lekarzy. Tego typu polisy obejmują także ochronę życia i są skierowane między innymi do dentystów, pielęgniarek i położnych.

Ubezpieczenie na życie online

Ubezpieczenie na życie

Oferujemy korzystną ofertę obejmującą ubezpieczenie na życie. Warto zabezpieczyć przyszłość swoją i swojej rodziny w sytuacji nieszczęśliwego wypadku. Nasi konsultanci przedstawią Ci korzystna ofertę ubezpieczenia na życie dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań. W naszej ofercie m.in. kompleksowa polisa na życie.