Ultrasonograf

badanie usg Włocławek

Specjalistyczny aparat ultrasonograficzny pozwala na precyzyjną analizę wewnętrznych organów pacjenta, co jest podstawą do postawienia trafnej diagnozy.Badanie USG można wykonywać wielokrotnie, jest ono całkowicie nieinwazyjne. Metoda ta wykorzystuje wysokie częstotliwości fal akustycznych i jest również stosowana w profilaktyce.

Ortlife

Wózki inwalidzkie elektryczne

Z myślą o osobach niepełnosprawnych przygotowaliśmy specjalną ofertę. Wózki inwalidzkie elektryczne, jakie się w niej znalazły, ułatwią i uprzyjemnią życie osobom zmuszonym do poruszania się na nich. Wykorzystane materiały zapewniają stabilność i wygodę, a zastosowane mechanizmy sprawią, że sprzęt ten będzie działał niezawodnie przez długi czas. Wózki inwalidzkie elektryczne to nie jedyne, co znalazło się w naszej propozycji - więcej specjalistycznego sprzętu znajduje się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do zakupów.

Badanie załamania światła

Refraktometry

Oferujemy szeroką gamę urządzeń wykorzystywanych w laboratoriach badawczych. Refraktometry to urządzenia, które określają współczynnik załamania światła. Znajdują zastosowanie w branży spożywczej, gdzie stosuje się je do określania parametrów substancji przejrzystych, zarówno ciekłych, jak i stałych.

Odchudzanie Warszawa - dietetyka i zdrowe przepisy

Odchudzanie Warszawa

Porzucenie nieprzychylnych organizmowi nawyków żywieniowych nie jest łatwe, jednak z odpowiednią, bogatą i zdrową dietą, będzie to jak najbardziej możliwe. Proponujemy Państwu fachowe porady specjalistów, którzy stworzą dla każdego z Państwa doskonały jadłospis, dzięki któremu schudniecie, wyzdrowiejecie lub ustabilizujecie swoje życie. Polecamy także naszą zakładkę z pysznymi i zdrowymi przepisami kulinarnymi.

wykonywanie zabiegów na sportowcach

zabiegi ortopedyczne Warszawa

Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej. Klinika ortopedii sportowej zlokalizowana jest w Warszawie. Lekarze prowadzą endoprotezoplastykę, diagnostykę przewlekłych schorzeń układu ruchu oraz iniekcje okołostawowe i dostawowe. Ponadto zajmują się osteotomią w obrębie kolana, artroskopią stawu skokowego oraz jednoprzedziałową alloplastyką. Jeśli zachodzi taka konieczność, stosują także osocze bogatopłytkowe lub wiskosuplementację. W placówce płatności dokonywane są kartą lub gotówką.

ECZ Otwock - profilaktyczna mammografia

Mammografia Warszawa

Profilaktyka i zapobieganie jest dużo skuteczniejszym sposobem na walkę z ewentualnym nowotworem niż dowiedzenie się o nim w momencie, gdy choroba mocno się już rozwinęła. Mammografia, jaką wykonujemy w obrębie działalności ośrodka ECZ Otwock na terenie Warszawy to badanie, w którym badamy piersi pacjentek w poszukiwaniu wszelkich śladów jakichkolwiek zmian. Oprócz tego realizujemy też między innymi takie zabiegi jak USG dróg rodnych i waginalne, rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa czy kolonoskopia.

Jak pozbyć się łupieżu?

Sposoby na łupież

Schorzenia skóry głowy mogą negatywnie wpłynąć na wygląd naszych włosów. Jakie są najskuteczniejsze sposoby na łupież? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na wykorzystywane w codziennej pielęgnacji kosmetyki. Niezwykle ważna jest również odpowiednia dawka aktywności fizycznej, wprowadzenie zdrowej diety oraz unikanie używek i stresu.

Apteka Studencka

Pasty do zębów

Aby przez długi czas cieszyć się pięknym uśmiechem, należy regularnie dbać o higienę jamy ustnej. Warto także wybrać odpowiedni preparat, który pomoże w krwawiących dziąsłach lub wybieli płytkę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz pasty do zębów o różnych właściwościach. Możesz nabyć u nas produkty likwidujące osad, co pomoże wybielić płytkę. Mamy także preparaty pomocne przy odbudowie szkliwa i służące do ochrony antybakteryjnej, a także produkty do ochrony i wzmocnienia dziąseł.

Masaż leczniczy Warszawa Bemowo

Masaż leczniczy Warszawa

Jeśli jesteś po urazie, który osłabił Twoje zdrowie, zdecyduj się na zabiegi, które poprawią Twoje samopoczucie. Polecamy masaż leczniczy klasyczny, indyjski, sportowy, a także rehabilitacyjny. Polecane są szczególnie w przypadku bólu pleców, karku czy ramion. Sprawdź na naszej stronie, wybierz technikę i umów się w naszym salonie w Warszawie.

Medcover

Maty ochronne na materac

Wyposażenie domu, czy pokoi hotelowych to specjalność naszego sklepu internetowego. Wśród oferty znajdą Państwo między innymi maty ochronne na materac najlepszej jakości, zapewniające komfort snu. Nasze produkty to także wodoodporne pokrowce. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Terapie zaburzeń SI

Terapia zaburzeń Lublin

Zapraszamy do profesjonalnej pracowni Sensorynka w Lublinie. Terapia zaburzeń integracji sensorycznej to nasza specjalność i pasja, której oddajemy się z dbałością o doskonałe rezultaty naszych działań. Przychodząc do nas możesz liczyć na nowoczesne metody leczenia oraz sympatyczną atmosferę. Wybierz gabinet, przed którym IS nie ma tajemnic. Jesteśmy pewni, że zrealizujemy Twoje potrzeby.