Szafki przyłóżkowe od Gold-Med

Łóżka rehabilitacyjne

Obok nowoczesnego łóżka rehabilitacyjnego, którego wysokość łatwo można regulować za pomocą pilota, polecamy szafki przyłóżkowe. Modele proponowane przez Gold-Med wykonane są ze stali i sklejki drewnianej, dzięki czemu łatwo utrzymać je w czystości oraz są estetyczne i w pełni funkcjonalne. Sprawdź na stronie wymiary stoliczka i zamów.

Dieta z dostawą Warszawa time4diet.pl

Dieta z dostawą Warszawa

Pragniemy Państwu zaprezentować nowoczesną usługę jaką jest dieta z dostawą. Warszawa jest jednym z nielicznych miast, na terenie których można skorzystać z tej usługi. Naszą domeną jest wysoka jakość oraz niskie ceny. Na rynku działamy od kilku lat i posiadamy liczne grono zadowolonych klientów, którzy skorzystali z diety z dostawą w Warszawie i jej okolicach.

Diagnostyka słuchu

Badanie słuchu Toruń

W świecie, w którym poziom hałasu dawno przekroczył już jakiekolwiek dopuszczalne normy o uszkodzenie słuchu nie jest trudno, a coraz młodsi ludzie stają w kolejce do poradni laryngologicznych aby zaopatrzyć się w aparaty słuchowe. Z pomocą przychodzi tutaj także przychodnia Audiofon Brzoza z Torunia. Lekarze prowadzący badanie słuchu biją przy tym na alarm przypominając, że liczba dzieci i młodzieży posiadających problemy rośnie lawinowo i nawet osoby, które w dzieciństwie słyszały znakomicie obecnie mogą cierpieć na znaczne uszkodzenie słyszenia.

Porady żywieniowe i dietetyczne

zdrowa żywność blog

Co powinno się jeść, a jakich produktów należy unikać? Czy weganizm rzeczywiście jest dobry dla naszego organizmu? Wszystkich zainteresowanych tematyką świadomego odżywiania zapraszamy na nasz blog o zdrowej żywności. Znajdą tam Państwo informacje o różnego typu dietach, cenne porady, a także pomysłowe przepisy, nie tylko na dania wegetariańskie.

Konferencje medyczne

Konferencja lekarzy

Dla specjalistów z różnych dziedzin, czyli m.in. dentystów i reumatologów, przygotowujemy nasze szkolenia i warsztaty. Konferencja dla lekarzy to okazja do zapoznania się z najnowszymi informacjami ze świata medycyny, które pomogą zrozumieć różne zagadnienia np. w zakresie chorób narządu ruchu czy cywilizacyjnych.

Sprzęt dla osób niepełnosprawnych

Wózek inwalidzki Wrocław

W ofercie sklepu znajdą państwo sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, taki jak ortezy, kule łokciowe, chodziki, balkoniki rehabilitacyjne i stabilizatory. Osoby niepełnosprawne mogą kupić, w naszej siedzibie na terenie Wrocławia, wózek inwalidzki, który umożliwi im przemieszczanie się, zwiększając poziom samodzielności.

Wirusowe zakażenie bezobjawowe i jego wpływ na zdolności poznawcze

Cytomegalia

Nasza publikacja prezentuje i komentuje wyniki badań nad rozwojem poznawczym i zdolnościami do uczenia się wśród dzieci, które dotknęła cytomegalia bezobjawowa. Poprzez porównanie wyników w nauce dzieci zakażonych i niezakażonych, na przestrzeni osiemnastu lat życia, udało się połączyć problemy z rozwojem u dziecka z konkretnym przebiegiem choroby. Ponieważ zakażenie dotyczy aż 0,5% nowonarodzonych dzieci, bardzo ważne jest zwiększanie wiedzy na jego temat wśród pediatrów i przyszłych rodziców.