Ultrasonograf

badanie usg Włocławek

Specjalistyczny aparat ultrasonograficzny pozwala na precyzyjną analizę wewnętrznych organów pacjenta, co jest podstawą do postawienia trafnej diagnozy.Badanie USG można wykonywać wielokrotnie, jest ono całkowicie nieinwazyjne. Metoda ta wykorzystuje wysokie częstotliwości fal akustycznych i jest również stosowana w profilaktyce.

Ortlife

Wózki inwalidzkie elektryczne

Z myślą o osobach niepełnosprawnych przygotowaliśmy specjalną ofertę. Wózki inwalidzkie elektryczne, jakie się w niej znalazły, ułatwią i uprzyjemnią życie osobom zmuszonym do poruszania się na nich. Wykorzystane materiały zapewniają stabilność i wygodę, a zastosowane mechanizmy sprawią, że sprzęt ten będzie działał niezawodnie przez długi czas. Wózki inwalidzkie elektryczne to nie jedyne, co znalazło się w naszej propozycji - więcej specjalistycznego sprzętu znajduje się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do zakupów.

Badanie załamania światła

Refraktometry

Oferujemy szeroką gamę urządzeń wykorzystywanych w laboratoriach badawczych. Refraktometry to urządzenia, które określają współczynnik załamania światła. Znajdują zastosowanie w branży spożywczej, gdzie stosuje się je do określania parametrów substancji przejrzystych, zarówno ciekłych, jak i stałych.

Odchudzanie Warszawa - dietetyka i zdrowe przepisy

Odchudzanie Warszawa

Porzucenie nieprzychylnych organizmowi nawyków żywieniowych nie jest łatwe, jednak z odpowiednią, bogatą i zdrową dietą, będzie to jak najbardziej możliwe. Proponujemy Państwu fachowe porady specjalistów, którzy stworzą dla każdego z Państwa doskonały jadłospis, dzięki któremu schudniecie, wyzdrowiejecie lub ustabilizujecie swoje życie. Polecamy także naszą zakładkę z pysznymi i zdrowymi przepisami kulinarnymi.

wykonywanie zabiegów na sportowcach

zabiegi ortopedyczne Warszawa

Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej. Klinika ortopedii sportowej zlokalizowana jest w Warszawie. Lekarze prowadzą endoprotezoplastykę, diagnostykę przewlekłych schorzeń układu ruchu oraz iniekcje okołostawowe i dostawowe. Ponadto zajmują się osteotomią w obrębie kolana, artroskopią stawu skokowego oraz jednoprzedziałową alloplastyką. Jeśli zachodzi taka konieczność, stosują także osocze bogatopłytkowe lub wiskosuplementację. W placówce płatności dokonywane są kartą lub gotówką.

ECZ Otwock - profilaktyczna mammografia

Mammografia Warszawa

Profilaktyka i zapobieganie jest dużo skuteczniejszym sposobem na walkę z ewentualnym nowotworem niż dowiedzenie się o nim w momencie, gdy choroba mocno się już rozwinęła. Mammografia, jaką wykonujemy w obrębie działalności ośrodka ECZ Otwock na terenie Warszawy to badanie, w którym badamy piersi pacjentek w poszukiwaniu wszelkich śladów jakichkolwiek zmian. Oprócz tego realizujemy też między innymi takie zabiegi jak USG dróg rodnych i waginalne, rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa czy kolonoskopia.

Jak pozbyć się łupieżu?

Sposoby na łupież

Schorzenia skóry głowy mogą negatywnie wpłynąć na wygląd naszych włosów. Jakie są najskuteczniejsze sposoby na łupież? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na wykorzystywane w codziennej pielęgnacji kosmetyki. Niezwykle ważna jest również odpowiednia dawka aktywności fizycznej, wprowadzenie zdrowej diety oraz unikanie używek i stresu.

Apteka Studencka

Pasty do zębów

Aby przez długi czas cieszyć się pięknym uśmiechem, należy regularnie dbać o higienę jamy ustnej. Warto także wybrać odpowiedni preparat, który pomoże w krwawiących dziąsłach lub wybieli płytkę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz pasty do zębów o różnych właściwościach. Możesz nabyć u nas produkty likwidujące osad, co pomoże wybielić płytkę. Mamy także preparaty pomocne przy odbudowie szkliwa i służące do ochrony antybakteryjnej, a także produkty do ochrony i wzmocnienia dziąseł.

Masaż leczniczy Warszawa Bemowo

Masaż leczniczy Warszawa

Jeśli jesteś po urazie, który osłabił Twoje zdrowie, zdecyduj się na zabiegi, które poprawią Twoje samopoczucie. Polecamy masaż leczniczy klasyczny, indyjski, sportowy, a także rehabilitacyjny. Polecane są szczególnie w przypadku bólu pleców, karku czy ramion. Sprawdź na naszej stronie, wybierz technikę i umów się w naszym salonie w Warszawie.

Badanie słuchu

Audiolog Warszawa

Słyszysz piski, dzwonienie, stukanie lub gwizdy? Szumy uszne to objaw, którego nie należy lekceważyć! Profesjonalne badanie słuchu w Warszawie zapewnia klinika medyczna IBIS. Pracujący w niej wykwalifikowani audiolodzy i foniatrzy, oferują swoje usługi w dziedzinie diagnozowania i kompleksowej terapii szumów. Świadomość, że każdy pacjent jest inny i różnie reaguje na leczenie, pozwala im wybierać z szeregu możliwych metod: terapii farmakologicznej, terapii TRT lub psychologicznej (indywidualnej i grupowej).

Usługi kwalifikacyjne dla branż regulowanych

kwalifikacja pomieszczeń czystych

Poszukujesz profesjonalnej firmy oferującej usługi walidacyjnej? Dobrze trafiłeś - kwalifikacja pomieszczeń czystych mieści się w naszym zakresie usług. Gwarantujemy kompleksowe rozwiązania dotyczące diagnozy, kontroli i certyfikacji pomieszczeń czystych, niezależnie od ich przeznaczenia. Zaufaj naszemu doświadczeniu i unikalnej metodyce pracy. Wykorzystujemy najnowsze technologie i najwyższe standardy jakości, które zapewniają wyjątkową precyzję pomiarów. Naszą misją jest dostarczenie klientom rzetelnej usługi, dzięki której będą mogli panować nad czystością swoich pomieszczeń.

Catering dietetyczny Szczecin

Catering dietetyczny Szczecin

Jeśli potrzebny jest Wam najlepszy i sprawdzony catering dietetyczny Szczecin jest miastem, gdzie dostarczamy nasze spersonalizowane dania. Opinie naszych klientów pozwalają nam ulepszać nasze menu i dostosowywać je do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu nasza oferta jest tak atrakcyjna i popularna wśród zainteresowanych osób. Gwarantujemy duży wybór produktów, jakie pozwalają Wam na uzyskiwanie odpowiedniego dostarczania składników odżywczych dla Waszego organizmu, dzięki czemu zachowacie zdrowie.

E-recepty w klinice online

recepta online

Konsultacja internetowa zaczyna się od rejestracji na platformie i umówienia wizyty. Podczas niej lekarz ocenia stan zdrowia na podstawie podanych informacji i decyduje o tym, czy zostanie wystawiona recepta online, którą można zrealizować w aptece. Pamiętaj, nie wszystkie stany zdrowia nadają się do oceny na odległość, a w niektórych przypadkach lekarz może zalecić osobistą wizytę.