Sanvimed - pełna rekonstrukcja więzadeł

Endoproteza kolana

Zwichnięcia i skręcenia, nawet te najbardziej delikatne, jeżeli nie zostaną odpowiednio wyleczone to w konsekwencji mogą wywołać poważne urazy tkanek miękkich, które trzeba będzie leczyć operacyjne. W przypadku zerwania więzadeł, podczas zabiegi rekonstrukcji, Państwa tkanki zastępuje wykonana z tworzyw sztucznych endoproteza. Kolana to obszar ciała, który często ulega kontuzjom, szczególnie w przypadku sportowców. Zabrzański szpital Sanvimed zajmuje się między innymi diagnostyką, profilaktyką, a także zabiegami operacyjnymi z dziedziny ortopedii.

Szafki przyłóżkowe od Gold-Med

Łóżka rehabilitacyjne

Obok nowoczesnego łóżka rehabilitacyjnego, którego wysokość łatwo można regulować za pomocą pilota, polecamy szafki przyłóżkowe. Modele proponowane przez Gold-Med wykonane są ze stali i sklejki drewnianej, dzięki czemu łatwo utrzymać je w czystości oraz są estetyczne i w pełni funkcjonalne. Sprawdź na stronie wymiary stoliczka i zamów.

Dieta z dostawą Warszawa time4diet.pl

Dieta z dostawą Warszawa

Pragniemy Państwu zaprezentować nowoczesną usługę jaką jest dieta z dostawą. Warszawa jest jednym z nielicznych miast, na terenie których można skorzystać z tej usługi. Naszą domeną jest wysoka jakość oraz niskie ceny. Na rynku działamy od kilku lat i posiadamy liczne grono zadowolonych klientów, którzy skorzystali z diety z dostawą w Warszawie i jej okolicach.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Mikrodermabrazja Wrocław

Gorąco zapraszamy do odwiedzin naszej firmy, która znajduje się na ul. Antoniego Słonimskiego 3B we Wrocławiu, gdzie skrupulatnie omówimy wszelkie elementy naszej oferty na świadczone usługi takie jak leczenie kanałowe pod mikroskopem, ortodoncja czy implantologia. Wrocław skrupulatnie korzysta z naszych usług od wielu lat. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty.

Mediconcept - lekarz chorób dziecięcych

Pediatra

Młody organizm potrzebuje szczególnego zainteresowania. W końcu każdego dnia rośnie i rozwija się, a Ty chcesz, żeby wszystko odbywało się zgodnie z planem. Pediatra, który przyjmuje w Centrum Medycznym Mediconcept we Wrocławiu, podejmuje się udzielania porad i konsultacji, a także kieruje na specjalistyczne badania w celu potwierdzenia lub zaprzeczenia postawionej diagnozie. Oprócz tego wykonuje szczepienia ochronne, a także przeprowadza bilans zdrowia dziecka. Pełna lista jego obowiązków została opublikowana na stronie internetowej.

Diagnostyka słuchu

Badanie słuchu Toruń

W świecie, w którym poziom hałasu dawno przekroczył już jakiekolwiek dopuszczalne normy o uszkodzenie słuchu nie jest trudno, a coraz młodsi ludzie stają w kolejce do poradni laryngologicznych aby zaopatrzyć się w aparaty słuchowe. Z pomocą przychodzi tutaj także przychodnia Audiofon Brzoza z Torunia. Lekarze prowadzący badanie słuchu biją przy tym na alarm przypominając, że liczba dzieci i młodzieży posiadających problemy rośnie lawinowo i nawet osoby, które w dzieciństwie słyszały znakomicie obecnie mogą cierpieć na znaczne uszkodzenie słyszenia.