Szafki przyłóżkowe od Gold-Med

Łóżka rehabilitacyjne

Obok nowoczesnego łóżka rehabilitacyjnego, którego wysokość łatwo można regulować za pomocą pilota, polecamy szafki przyłóżkowe. Modele proponowane przez Gold-Med wykonane są ze stali i sklejki drewnianej, dzięki czemu łatwo utrzymać je w czystości oraz są estetyczne i w pełni funkcjonalne. Sprawdź na stronie wymiary stoliczka i zamów.

Dieta z dostawą Warszawa time4diet.pl

Dieta z dostawą Warszawa

Pragniemy Państwu zaprezentować nowoczesną usługę jaką jest dieta z dostawą. Warszawa jest jednym z nielicznych miast, na terenie których można skorzystać z tej usługi. Naszą domeną jest wysoka jakość oraz niskie ceny. Na rynku działamy od kilku lat i posiadamy liczne grono zadowolonych klientów, którzy skorzystali z diety z dostawą w Warszawie i jej okolicach.

Diagnostyka słuchu

Badanie słuchu Toruń

W świecie, w którym poziom hałasu dawno przekroczył już jakiekolwiek dopuszczalne normy o uszkodzenie słuchu nie jest trudno, a coraz młodsi ludzie stają w kolejce do poradni laryngologicznych aby zaopatrzyć się w aparaty słuchowe. Z pomocą przychodzi tutaj także przychodnia Audiofon Brzoza z Torunia. Lekarze prowadzący badanie słuchu biją przy tym na alarm przypominając, że liczba dzieci i młodzieży posiadających problemy rośnie lawinowo i nawet osoby, które w dzieciństwie słyszały znakomicie obecnie mogą cierpieć na znaczne uszkodzenie słyszenia.

kreatyna olimp

Dostępna w naszej ofercie kreatyna Olimp to obowiązkowy suplement dla osób trenujących. Pozwoli w bezpieczny dla organizmu sposób zadbać o systematyczne podnoszenie masy mięśniowej. Ułatwi także poprawianie wydolności organizmu, a co za tym idzie - efektywności treningów. Suplement ten dostępny jest w bardzo przyswajalnej formie.

Buty zdrowotne

Chodaki

W naszym sklepie internetowym można nabyć wygodne, domowe kapcie, które przypominają w kształcie klasyczne holenderskie chodaki. Są one wytrzymałe i ciepłe, a także miękkie i bardzo wygodne. Stopy będą w nich odpoczywać! Warto więc w nie zainwestować, tym bardziej, że są one dostępne w atrakcyjnych cenach.

Wsparcie w uzależnieniu

Jak pomóc alkoholikowi

W naszym ośrodku leczenia uzależnień dowiesz się, jak pomóc alkoholikowi. Przede wszystkim osoba chora musi zrozumieć, że jej choroba jest niezawiniona. Człowiek nie jest w stanie samodzielnie zwalczyć uzależnienia - nawet dłuższe okresy abstynencji nie zagwarantują zdrowia. Liczy się tylko odwyk i profesjonalna terapia.