Ultrasonograf

badanie usg Włocławek

Specjalistyczny aparat ultrasonograficzny pozwala na precyzyjną analizę wewnętrznych organów pacjenta, co jest podstawą do postawienia trafnej diagnozy.Badanie USG można wykonywać wielokrotnie, jest ono całkowicie nieinwazyjne. Metoda ta wykorzystuje wysokie częstotliwości fal akustycznych i jest również stosowana w profilaktyce.

Pomoc psychologiczna

Psycholog Mokotów

Nasz gabinet udziela pomocy i wsparcia osobom z zaburzeniami emocjonalnymi i innymi, w Warszawie na Mokotowie oraz w forime online. Psycholog zajmuje się przede wszystkim spektrum problemów, z którymi zmagają się współcześnie zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe. Metodyka pracy opiera się na diagnozie, terapii i coachingu.

Ortlife

Wózki inwalidzkie elektryczne

Z myślą o osobach niepełnosprawnych przygotowaliśmy specjalną ofertę. Wózki inwalidzkie elektryczne, jakie się w niej znalazły, ułatwią i uprzyjemnią życie osobom zmuszonym do poruszania się na nich. Wykorzystane materiały zapewniają stabilność i wygodę, a zastosowane mechanizmy sprawią, że sprzęt ten będzie działał niezawodnie przez długi czas. Wózki inwalidzkie elektryczne to nie jedyne, co znalazło się w naszej propozycji - więcej specjalistycznego sprzętu znajduje się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do zakupów.

Badanie załamania światła

Refraktometry

Oferujemy szeroką gamę urządzeń wykorzystywanych w laboratoriach badawczych. Refraktometry to urządzenia, które określają współczynnik załamania światła. Znajdują zastosowanie w branży spożywczej, gdzie stosuje się je do określania parametrów substancji przejrzystych, zarówno ciekłych, jak i stałych.

Materiały kościozastępcze

regeneracja kości

Sprzedajemy produkty przeznaczone do celów medycznych. Zadaniem naszych materiałów jest regeneracja kości w takich sytuacjach jak podnoszenie dna zatoki metodą zamkniętą, przeprowadzanie zabiegów okołoimplantacyjnych czy wypełnianie zebodołów poekstrakcyjnych. Niektóre substancje są pochodzenia wołowego, inne są całkowicie syntetyczne.

Ekologiczne kosmetyki

Ekologiczne kosmetyki

W naszym asortymencie znajdą Państwo wysokiej jakości, ekologiczne kosmetyki. Ich naturalne składniki, bardzo dobrze wpływają na wygląd i zdrowie skóry. Proponujemy zarówno wszelkiego rodzaju kremy do ciała, jak i szampony do włosów, czy produkty do twarzy. Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Profesjonalne dygestoria laboratoryjne

dygestoria

Tylko w naszym asortymencie znajdują się najlepsze dygestoria na polskim rynku. To najwyższa jakość, funkcjonalność oraz praktyczność w zastosowaniu. Gwarantujemy, że ta propozycja odpowie na Twoje wszelkie oczekiwania i wymagania. Wybierz nasze stoły laboratoryjne, a przekonasz się, że to rozwiązanie dla Ciebie.

Odchudzanie Warszawa - dietetyka i zdrowe przepisy

Odchudzanie Warszawa

Porzucenie nieprzychylnych organizmowi nawyków żywieniowych nie jest łatwe, jednak z odpowiednią, bogatą i zdrową dietą, będzie to jak najbardziej możliwe. Proponujemy Państwu fachowe porady specjalistów, którzy stworzą dla każdego z Państwa doskonały jadłospis, dzięki któremu schudniecie, wyzdrowiejecie lub ustabilizujecie swoje życie. Polecamy także naszą zakładkę z pysznymi i zdrowymi przepisami kulinarnymi.

wykonywanie zabiegów na sportowcach

zabiegi ortopedyczne Warszawa

Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej. Klinika ortopedii sportowej zlokalizowana jest w Warszawie. Lekarze prowadzą endoprotezoplastykę, diagnostykę przewlekłych schorzeń układu ruchu oraz iniekcje okołostawowe i dostawowe. Ponadto zajmują się osteotomią w obrębie kolana, artroskopią stawu skokowego oraz jednoprzedziałową alloplastyką. Jeśli zachodzi taka konieczność, stosują także osocze bogatopłytkowe lub wiskosuplementację. W placówce płatności dokonywane są kartą lub gotówką.

ECZ Otwock - profilaktyczna mammografia

Mammografia Warszawa

Profilaktyka i zapobieganie jest dużo skuteczniejszym sposobem na walkę z ewentualnym nowotworem niż dowiedzenie się o nim w momencie, gdy choroba mocno się już rozwinęła. Mammografia, jaką wykonujemy w obrębie działalności ośrodka ECZ Otwock na terenie Warszawy to badanie, w którym badamy piersi pacjentek w poszukiwaniu wszelkich śladów jakichkolwiek zmian. Oprócz tego realizujemy też między innymi takie zabiegi jak USG dróg rodnych i waginalne, rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa czy kolonoskopia.

Masaż we własnym domu

Mata do masażu shiatsu

Oferujemy wygodne w użyciu urządzenia, które ułatwiają odprężenie spiętych mięśni w zaciszu własnego domu. Mata do masażu Shiatsu to produkt dostępny w naszym sklepie w kilku opcjach: do całego ciała, rozciągający oraz podgrzewany. Oferujemy też modele z dodatkowymi funkcjami np. z żelowymi rolkami.

Zmień kolor swoich oczu!

Brązowe soczewki

Chcesz w prosty sposób zmienić swój wygląd? Brązowe soczewki to propozycja, dzięki której poczujesz się nieszablonowo i z pewnością przyciągniesz uwagę innych. Dostępne w asortymencie modele można stosować do 3 miesięcy. Są one przeznaczone do codziennego użytku, ponieważ ich zakładanie jest czynnością prostą i całkowicie bezpieczną.

Jak pozbyć się łupieżu?

Sposoby na łupież

Schorzenia skóry głowy mogą negatywnie wpłynąć na wygląd naszych włosów. Jakie są najskuteczniejsze sposoby na łupież? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na wykorzystywane w codziennej pielęgnacji kosmetyki. Niezwykle ważna jest również odpowiednia dawka aktywności fizycznej, wprowadzenie zdrowej diety oraz unikanie używek i stresu.

Udzielanie pomocy poszkodowanemu

szkolenie z pierwszej pomocy dla firm

Mamy wiele lat doświadczenia w prowadzeniu kursów dotyczących udzielania wsparcia poszkodowanym. W ofercie posiadamy szkolenie z pierwszej pomocy dla firm — jedno lub dwudniowe. Kurs jest podzielony na 3 zasadnicze części — teoretyczną, praktyczną oraz symulację zdarzeń dotyczącą na przykład wypadku podczas pracy biurowej.

Dobry dietetyk

dietetyk

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. To doskonała i bardzo atrakcyjna propozycja dla wszystkich osób, którym potrzebny jest profesjonalny dietetyk w Opolu. Jesteśmy przekonani, że nasza pomoc umożliwi Państwu odzyskanie równowagi żywieniowej, czego konsekwencją będzie z pewnością lepsze, bo zdrowsze - życie. Pomogliśmy już bardzo wielu osobom. Do każdej z nich podchodzimy bardzo indywidualnie, dopasowując starannie dietę do jego unikalnych potrzeb. Zapraszamy do odwiedzin w naszej witrynie i do kontaktu.

Kołnierze ortopedyczne na kręgosłup szyjny

Kołnierz ortopedyczny

Witaj w Bumed. Kołnierz ortopedyczny zapobiega niekontrolowanym ruchom głowy, wprowadza usztywnienie struktur kręgosłupa w odcinku szyjnym i ułożenie go w pozycji optymalnej. To najlepsze zabezpieczenie, jakie wykorzystać można podczas ratowania pacjenta po silnym urazie, gdy istnieje ryzyko uszkodzenia kręgosłupa. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie medycznym online!

Terapia logopedyczna dla najmłodszych

logopeda dziecięcy

Zauważyłaś, że rozwój mowy Twojego maluszka mocno odbiega od umiejętności jego rówieśników? Logopeda dziecięcy zdiagnozuje problem i rozwieje wszystkie wątpliwości związane z sposobem komunikacji Twojej pociechy. Organizowane przez nas zajęcia odbywają się w domach klientów, co w kontakcie z najmłodszymi owocuje ich poczuciem bezpieczeństwa i większym zaangażowaniem w działania proponowane przez terapeutę.