Usługi sprzątające

Sprzątanie Gdańsk

Świadczymy usługi z zakresu utrzymania czystości w budynkach mieszkalnych, domach, a także firmach i terenach zewnętrznych. Wykonujemy dokładne sprzątanie obiektów w Gdańsku. Oprócz tego sprzedajemy specjalistyczne środki czystości, dzięki którym utrzymanie porządku w pomieszczeniu staje się łatwiejsze.

Wypożyczanie maszyn załadunkowych

Ładowarki wynajem

Załadunek lub rozładunek ciężkich materiałów i towarów nie może się odbyć bez użycia specjalnych sprzętów. Są nimi na przykład ładowarki, wynajem których oferujemy. Sprzęty te są u nas dostępne w wersji teleskopowej oraz obrotowej — posiadamy również wiele modeli tego typu urządzeń, dzięki czego możesz wybrać te najbardziej pasujące do Twoich potrzeb.

Promiennik ciepła

Promienniki ciepła

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która zdobyła już popularność wśród szerokiego grona odbiorców. Są to lampy na podczerwień oraz promienniki ciepła, charakteryzujące się solidną konstrukcją, atrakcyjną ceną oraz praktycznością w zastosowaniu! Zainwestuj w ciepło, funkcjonalność i najwyższą jakość już dziś.

Sklep z elektryką

Sklep elektryczny

Chcesz kupić urządzenia oraz akcesoria elektryczne w niskiej cenie i najlepszej jakości. Skorzystaj zatem z naszej wyjątkowej oferty! Sklep elektryczny 750v zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do szczegółowego zapoznania się z tą wyjątkową ofertą oraz skorzystania z niej, póki czas. Współpraca z nami to słuszny wybór.

Nagrobek z kamienia

nagrobki toruń

Uwiecznienie pamięci o bliskiej osobie jest niezwykle istotne. W naszej ofercie znajdują się murowane nagrobki, które dostosujemy do Państwa indywidualnych potrzeb. Nasz zakłada znajduje się w Toruniu. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą - wspólnie dobierzemy idealny kamień, który pomoże uwiecznić bliską Państwu osobę.

Estetyczne rolety

Rolety do drzwi balkonowych

Najważniejszymi cechami użytecznego domu jest jgo estetyczny wygląd, przy zachowaniu najważniejszych zasad jego funkcjonaliści. Przygotowane przez nas zostały w naszym asortymencie rolety do drzwi balkonowych spełniające te funkcje. Szeroki wybór dostępnych wzorów oraz kolorów pozwala naszym Klientom na stworzenie ciekawych aranżacji wnętrz w wybranych pomieszczeniach. Dzięki zastosowaniu naszych wertykali możliwe jest również zachowanie łatwego kontrolowania promieni słonecznych, wpadających do wnętrz danych pomieszczeń.

Agencja nieruchomości

Agencja nieruchomości

Jeżeli myślisz o zmianie mieszkania, to zachęcamy do kontaktu z naszą agencja nieruchomości w Bielsku. Zapewniamy szeroki wybór lokali i budynków do wynajmu w interesujących lokalizacjach. Dzięki naszym usługom pośrednika znajda Państwo idealne miejsce dla siebie. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z ofertą biura.

polipropylen

polipropylen

Brąz powraca! Brąz to nowa czerń! Płyty polipropylenowe to idealny materiał do Twojego kolejnego projektu. Jest nie tylko trwały i łatwy w obróbce, ale także przyjazny dla środowiska. Wszechstronność i trwałość naszych talerzy nie może się nie udać. Płyty polipropylenowe to oferowane standardowo półprodukty w kolorze naturalnym, które służą jako materiał konstrukcyjny. Płyty polipropylenowe wykonane są z wysokiej jakości polipropylenu i są odporne na wodę, olej, uderzenia i chemikalia.

Materiał do produkcji uszczelnień

Płyty gumowe SBR

W ofercie naszego sklepu znajdują się płyty gumowe SBR, które umożliwiają produkcję uszczelnień różnego typu. Są to produkty bardzo wysokiej jakości, posiadające doskonałe parametry techniczne i właściwości. Cechuje je odporność na wiele czynników, dzięki czemu mogą być stosowane także w wymagających środowiskach. Proponujemy materiały o różnych wymiarach, co pozwala nam odpowiedzieć na potrzeby wszystkich naszych Klientów. Zapewniamy niezwykle korzystne ceny, spełniające najbardziej wygórowane oczekiwania.

Instalacje kominowe dostępne w naszym sklepie

Systemy kominowe

Nasza firma oferuje Państwu profesjonalne systemy kominowe. Zapewniamy najwyższą jakość i solidność wykonania w przystępnych cenach. Nasze produkty cechują się niezawodnością i długim czasem eksploatacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą i atrakcyjną ofertą. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich naszych produktów znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy, że będziecie Państwo zadowoleni z naszych produktów.

Papiery toaletowe i czyściwa

Papier toaletowy

Jesteśmy wieloletnim, wiodącym dystrybutorem systemów higienicznych w Polsce. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo szereg wysokogatunkowych artykułów, stworzonych przez cenionego producenta Tork. Proponujemy 2-, 3- i 4-warstwowy papier toaletowy, a także specjalistyczne czyściwa do lekkich, średnich i trudnych zabrudzeń. Dodatkowo, udostępniamy specjalne dozowniki, umożliwiające zamocowanie rolki z produktem. Ponadto oferujemy przydatne magnesy do mocowania. Nasza propozycja to idealne rozwiązanie dla biur, salonów kosmetycznych czy restauracji.

« 1 2