Wykonywanie gładzi

Gładzie Katowice

Domeną naszej firmy jest prowadzenie różnego rodzaju czynności remontowych w domach oraz mieszkaniach. Propozycja firmy to między innymi gładzie. Katowice są miastem, gdzie w ostatnim czasie przeprowadziliśmy już wiele realizacji, co powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego Klienta.

Profesjonalne biuro projektowe

Pracownia projektowa

Zastanawiasz się, co zrobić, aby to właśnie twoje mieszkanie wyróżniało się nietuzinkowym, a jednocześnie dopasowanym do twoich indywidualnych potrzeb wystrojem? Mamy dla ciebie rozwiązanie. Wystarczy, że skorzystać z usług OCH I ArCH. Właśnie ta profesjonalna pracownia projektowa proponuje usługi architekta, który potrafi stworzyć idealną przestrzeń. Podejmują się oni zarówno mniejszych, jak i nawet bardzo dużych projektów. Skontaktuj się z nimi, a przedstawią ci ciekawa ofertę.

Blaty marmurowe kuchenne i łazienkowe

Blaty marmurowe

Dlaczego warto zdecydowań się na blaty marmurowe w kuchni lub łazience? Powodów jest kilka. Do najważniejszy należy jednak ich wyjątkowy wygląd. Niepowtarzalna faktura oraz możliwość wybrania jednego z kilku odcieni na pewno zadowoli większość z państwa. Ich atutem jest również nieporowata powierzchnia, która doskonale prezentuje się w wielu pomieszczeniach.

Sklep budowlany

Farby przemysłowe

Firma Alus+ prezentuje Państwu profesjonalne i efektowne farby przemysłowe. Wadowice - to właśnie tutaj nasza branża rozwija się najszybciej. To z uwagi na duże zainteresowanie profesjonalnymi produktami przy okazji remontów, czy wykańczania wnętrz mieszkań i domów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego sklepu internetowego.

Emulsje i lakiery

Farby przemysłowe

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do firm wykonujących powłoki antykorozyjne, producentów jachtów i łodzi, a także przedsiębiorstw działających w szeroko rozumianej branży stoczniowej. Jedną z naszych propozycji jest farba przemysłowa. SALUS oferuje Państwu emulsje i lakiery różnych producentów, które mają też różne zastosowania. Znajdą u nas Państwo rozwiązania standardowe, jak i też takie, których skład został specjalnie wzmocniony, tak aby były odporne na wysokie temperatury czy innego rodzaju warunki szkodliwe.

« 1 2