AG - sklep z notebookami

Notebooki sklep

Notebooki oferowane przez sklep AG są sprzętem wysokiej jakości, wydajnym, przy czym wszystkie propozycje dostępne są w najbardziej atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do odwiedzin na naszej witrynie internetowej oraz do poznania szerokiego wyboru notebooków w naszym sklepie. Wierzymy, że pośród tak licznych propozycji każdy z Państwa odnajdzie optymalną dla siebie opcję. Proponujemy między innymi takie marki jak Dell, Lenovo (IBM), czy też Hewlett Packard - sprzęt nowy, powystawowy a także poleasingowy.

Produkcja obrabiarek przemysłowych

Obrabiarka cnc

Przedsiębiorstwo powstało z wielu przyczyn. Oprócz ogromnego rynkowego zapotrzebowania, niewątpliwie kierowało nas zamiłowanie do najwyższych standardów, oraz chęć zapewnienia takowych również polskiemu Klientowi. Obszarem naszej specjalizacji pozostają różnego typu obrabiarki CNC. Produkujemy je oraz dystrybuujemy pragnąc zjednywać zaufanie oraz przychylność coraz szerszego grona odbiorców. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym profilem naszej działalności oraz do dokonywania przemyślanych zakupów.

Usługa dla firmy

Pakowanie produktów

Od lat zajmujemy się foliowaniem, banderolowaniem, konfekcjonowaniem produktów - przede wszystkim z branży kosmetycznej i gastronomicznej. Do naszych specjalności należy pakowanie usługowe, a także etykietowanie gotowych zestawów. Produkujemy między innymi zgodne z wytycznymi klientów standy reklamowe, paki w formie displays, mixy produktów, zestawy promocyjne, a także wklejanych do magazynów próbek. Gwarantujemy wysoką jakość solidnie wykonanych zleceń, indywidualne podejście do każdego zamówienia.

Atona - certyfikaty budowlane

Projektowana charakterystyka energetyczna

Nasi eksperci są doskonale przygotowani do przeprowadzania audytów specjalistycznych, badań termowizyjnych oraz wydawania certyfikatów budowlanych. W zakresie wspomnianych wyżej obowiązków znajduje się również projektowana charakterystyka energetyczna, która ma na celu ocenę obiektu mieszkaniowego pod kątem zużycia energii, a także kontrolę kosztów związanych z jej eksploatacją. Te działania mają w przyszłości przynieść ograniczenie emisji gazów cieplarnianych. Szczegółowe informacje zostały opublikowane na stronie internetowej firmy Atona.

Oferta firmy Baks

Pręt gwintowany

Śruby, osprzęt elektroinstalacyjny, zaciski, pręty gwintowane to tylko nieliczne produkty, które znajdą Państwo w naszej atrakcyjnej ofercie. Jako profesjonaliści z bogatym doświadczeniem jesteśmy wstanie zaspokoić rozmaite oczekiwania naszych klientów i dostarczyć asortyment, który odznacza się zarówno doskonałą jakością jak i ceną.

Wentylacja Tora - Rekuperacja

Rekuperacja

Atrakcyjne produkty proponowane przez Producenta rekuperatorów Nikol to element najobszerniejszej oferty asortymentu artykułów obejmującej np. - centrale wentylacyjne, rekuperatory krzyżowe-przeciwprądowe, wentylacja mechaniczna, rekuperatory obrotowe, a także odzysk ciepła. Rekuperacja to idealny sposób na oszczędzanie dlatego przedsiębiorstwo Nikol podejmuje wszelkie działania ażeby oferować współpracownikom wysoką jakość usług także doskonałą obsługę klientów za pomocą kreowania niewysokich cen.

Pistolety do malowania - SATA

Pistolety do malowania

Planujesz malowanie, ale nie posiadasz żadnych narzędzi do tego zadania? Zapomnij o pędzlu albo wałku, wybierz pistolet do malowania! Nasza firma, specjalizująca się w malowaniu natryskowym, oferuje wiele modeli znakomitej klasy pistoletów do malowania. Dzięki tego rodzaju narzędziom zupełnie inaczej podejdziesz do tematu malowania i z pewnością będziesz zadowolony z efektów. Zapraszamy!

Urządzenia do owijania

Folia stretch maszynowa

Jeżeli poszukujesz nowoczesnych owijarek do pakowania oraz sprzętu foliującego, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajdziesz u nas urządzenia, które na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom. Zapewniamy przystępne ceny, fachowe doradztwo techniczne oraz szybką realizację zamówienia.

Systemy rejestracyjne - Skalmex

Rejestracja czasu pracy

Oferujemy państwu także monitoring alarmów oraz instalację takich systemów jak rejestracja czasu pracy i kontrola dostępu w oparciu o karty plastikowe. System jaki wdrożyliśmy do naszej działalności powoduje, że otrzymujemy w centrali sygnał nie tylko za każdym razem, gdy alarm się załączy, ale i w każdej sytuacji, gdy obwód alarmu zostanie przerwany. Monitoring alarmów powoduje, że nasi ludzie mogą w tempie ekspresowym dotrzeć na miejsce ewentualnego włamania i nie dopuścić do powstania prawdziwych zniszczeń.

Wentylacja wrocław - Comfortis

Wentylacja Wrocław

Serdecznie polecamy Państwu nasze usługi montażowe, które obejmują takie systemy, jak: klimatyzacja, rekuperacja, czy wentylacja. Wrocław to miasto, w którym znajdą Państwo siedzibę naszej firmy. Nasi pracownicy wykonują profesjonalny montaż instalacji wentylacji na terenie miasta Wrocław i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu!

Serwisujemy infrastrukturę przemysłową

Naprawa pomp

Jeżeli działają Państwo przy wykorzystaniu nowoczesnych elementów przemysłowych, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jedną z oferowanych przez nas usług jest naprawa pomp. Zakład Elektromechaniki Ogólnej przeprowadzi kompleksową regenerację urządzeń wszystkich najpopularniejszych producentów.

Alter - niezawodne czujniki

Wykrywacze CO2

Zapraszamy do zapoznania się z oferta przedsiębiorstwa, które już od wielu lat dba o bezpieczeństwo wielu osób. Alter proponuje zaawansowane technologicznie czujniki gazu, najróżniejsze mierniki, a także detektory. Dzięki tym urządzeniom możliwa jest przede wszystkim szybka detekcja wszelkiego zagrożenia spowodowanego nadmiernym poziomem CO, CO2 czy choćby wielu rodzajów cieczy łatwopalnych. Każdy z proponowanych produktów jest dokładnie przebadany i przetestowany, co gwarantuje, że będzie działać zgodnie z przeznaczeniem.

Zawór bezpieczeństwa montaż

Jeżeli poszukują Państwo półfabrykatów przemysłowych do zastosowań w układach hydraulicznych lub pneumatycznych, które cechują się: efektywnością, żywotnością i niezawodnością, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Produkujemy między innymi takie podzespoły jak regulatory ciśnień, zbiorniki ciśnieniowe, sprzęgła hydrauliczne. Polecamy także zawory bezpieczeństwa, których budowę i montaż omawiamy na naszej stronie internetowej.

Maszyny wiążące

Urządzenia do pakowania

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży produktów służących do wiązania różnorodnych artykułów przeznaczonych do transportu. Posiadamy m.in. urządzenia do pakowania o różnych systemach zgrzewania (np. ultradźwiękowe lub termiczne), z automatycznym nawlekaniem taśmy oraz sterownikiem wyświetlającym parametry.