AG - sklep z notebookami

Notebooki sklep

Notebooki oferowane przez sklep AG są sprzętem wysokiej jakości, wydajnym, przy czym wszystkie propozycje dostępne są w najbardziej atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do odwiedzin na naszej witrynie internetowej oraz do poznania szerokiego wyboru notebooków w naszym sklepie. Wierzymy, że pośród tak licznych propozycji każdy z Państwa odnajdzie optymalną dla siebie opcję. Proponujemy między innymi takie marki jak Dell, Lenovo (IBM), czy też Hewlett Packard - sprzęt nowy, powystawowy a także poleasingowy.

Produkcja obrabiarek przemysłowych

Obrabiarka cnc

Przedsiębiorstwo powstało z wielu przyczyn. Oprócz ogromnego rynkowego zapotrzebowania, niewątpliwie kierowało nas zamiłowanie do najwyższych standardów, oraz chęć zapewnienia takowych również polskiemu Klientowi. Obszarem naszej specjalizacji pozostają różnego typu obrabiarki CNC. Produkujemy je oraz dystrybuujemy pragnąc zjednywać zaufanie oraz przychylność coraz szerszego grona odbiorców. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym profilem naszej działalności oraz do dokonywania przemyślanych zakupów.

Usługa dla firmy

Pakowanie produktów

Od lat zajmujemy się foliowaniem, banderolowaniem, konfekcjonowaniem produktów - przede wszystkim z branży kosmetycznej i gastronomicznej. Do naszych specjalności należy pakowanie usługowe, a także etykietowanie gotowych zestawów. Produkujemy między innymi zgodne z wytycznymi klientów standy reklamowe, paki w formie displays, mixy produktów, zestawy promocyjne, a także wklejanych do magazynów próbek. Gwarantujemy wysoką jakość solidnie wykonanych zleceń, indywidualne podejście do każdego zamówienia.

Atona - certyfikaty budowlane

Projektowana charakterystyka energetyczna

Nasi eksperci są doskonale przygotowani do przeprowadzania audytów specjalistycznych, badań termowizyjnych oraz wydawania certyfikatów budowlanych. W zakresie wspomnianych wyżej obowiązków znajduje się również projektowana charakterystyka energetyczna, która ma na celu ocenę obiektu mieszkaniowego pod kątem zużycia energii, a także kontrolę kosztów związanych z jej eksploatacją. Te działania mają w przyszłości przynieść ograniczenie emisji gazów cieplarnianych. Szczegółowe informacje zostały opublikowane na stronie internetowej firmy Atona.

Oferta firmy Baks

Pręt gwintowany

Śruby, osprzęt elektroinstalacyjny, zaciski, pręty gwintowane to tylko nieliczne produkty, które znajdą Państwo w naszej atrakcyjnej ofercie. Jako profesjonaliści z bogatym doświadczeniem jesteśmy wstanie zaspokoić rozmaite oczekiwania naszych klientów i dostarczyć asortyment, który odznacza się zarówno doskonałą jakością jak i ceną.

Wentylacja Tora - Rekuperacja

Rekuperacja

Atrakcyjne produkty proponowane przez Producenta rekuperatorów Nikol to element najobszerniejszej oferty asortymentu artykułów obejmującej np. - centrale wentylacyjne, rekuperatory krzyżowe-przeciwprądowe, wentylacja mechaniczna, rekuperatory obrotowe, a także odzysk ciepła. Rekuperacja to idealny sposób na oszczędzanie dlatego przedsiębiorstwo Nikol podejmuje wszelkie działania ażeby oferować współpracownikom wysoką jakość usług także doskonałą obsługę klientów za pomocą kreowania niewysokich cen.

Pistolety do malowania - SATA

Pistolety do malowania

Planujesz malowanie, ale nie posiadasz żadnych narzędzi do tego zadania? Zapomnij o pędzlu albo wałku, wybierz pistolet do malowania! Nasza firma, specjalizująca się w malowaniu natryskowym, oferuje wiele modeli znakomitej klasy pistoletów do malowania. Dzięki tego rodzaju narzędziom zupełnie inaczej podejdziesz do tematu malowania i z pewnością będziesz zadowolony z efektów. Zapraszamy!

Urządzenia do owijania

Folia stretch maszynowa

Jeżeli poszukujesz nowoczesnych owijarek do pakowania oraz sprzętu foliującego, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajdziesz u nas urządzenia, które na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom. Zapewniamy przystępne ceny, fachowe doradztwo techniczne oraz szybką realizację zamówienia.

Systemy rejestracyjne - Skalmex

Rejestracja czasu pracy

Oferujemy państwu także monitoring alarmów oraz instalację takich systemów jak rejestracja czasu pracy i kontrola dostępu w oparciu o karty plastikowe. System jaki wdrożyliśmy do naszej działalności powoduje, że otrzymujemy w centrali sygnał nie tylko za każdym razem, gdy alarm się załączy, ale i w każdej sytuacji, gdy obwód alarmu zostanie przerwany. Monitoring alarmów powoduje, że nasi ludzie mogą w tempie ekspresowym dotrzeć na miejsce ewentualnego włamania i nie dopuścić do powstania prawdziwych zniszczeń.

Wentylacja wrocław - Comfortis

Wentylacja Wrocław

Serdecznie polecamy Państwu nasze usługi montażowe, które obejmują takie systemy, jak: klimatyzacja, rekuperacja, czy wentylacja. Wrocław to miasto, w którym znajdą Państwo siedzibę naszej firmy. Nasi pracownicy wykonują profesjonalny montaż instalacji wentylacji na terenie miasta Wrocław i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu!

Serwisujemy infrastrukturę przemysłową

Naprawa pomp

Jeżeli działają Państwo przy wykorzystaniu nowoczesnych elementów przemysłowych, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jedną z oferowanych przez nas usług jest naprawa pomp. Zakład Elektromechaniki Ogólnej przeprowadzi kompleksową regenerację urządzeń wszystkich najpopularniejszych producentów.

Maszyny wiążące

Urządzenia do pakowania

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży produktów służących do wiązania różnorodnych artykułów przeznaczonych do transportu. Posiadamy m.in. urządzenia do pakowania o różnych systemach zgrzewania (np. ultradźwiękowe lub termiczne), z automatycznym nawlekaniem taśmy oraz sterownikiem wyświetlającym parametry.

maszyna pakująca

Przy dzisiejszym popycie niezbędne jest zawijanie produktów w folię i inne komponenty przy użyciu specjalistycznego oprzyrządowania - żaden człowiek nie wytrzymałby takiego tempa. Każda maszyna pakująca, którą znajdziecie Państwo w asortymencie Kama Serwis przeznaczona jest właśnie do tego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Oprogramowanie do zarządzania siecią w firmie

monitoring infrastruktury IT

Sprawne funkcjonowanie sieci informatycznej w firmie jest często podstawowym warunkiem jej działania. Proponowane przez nas oprogramowanie umożliwia stały monitoring infrastruktury IT, zapewnia ochronę przed wyciekiem danych, a także kontroluje aktywność jej użytkowników i pozwala na sprawne wykrywanie awarii.

Fotowoltaika dofinansowanie 2018

Zainwestuj w rozwiązania sprawdzone, które oferuje nasza firma. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej naszej firmy i zapoznania się z zagadnieniem, jakim jest fotowoltaika. Dofinansowanie, jakie na obecny rok 2018 można otrzymać tj. na zakup i montaż paneli słonecznych, z pewnością Państwa zainteresuje.

Urządzenie mierzące gaz

przepływomierz ultradźwiękowy

W naszym asortymencie znajdują się specjalistyczne urządzenia usprawniające pracę. Sprzedajemy m.in. przepływomierz ultradźwiękowy, który dokładnie sprawdza gaz dzięki ośmiu ścieżkom pomiarowym, zamontowanym w dwóch płaszczyznach. Wykorzystywany najczęściej do precyzyjnych pomiarów m.in. gazu ziemnego.

Lakierowanie dla przedsiębiorstw

Malowanie proszkowe dla firm

Specjalizujemy się w wykonywaniu lakierowania przedmiotów metalowych dla przedsiębiorstw. Oferujemy malowania proszkowe dla firm, które wykonujemy za pomocą pracujących jednocześnie 28 pistoletów. Posiadamy także dodatkowo dwa pistolety ręczne, które można zastosować w przypadku trudno dostępnych powierzchni.

Informatyka w biznesie

Instrukcja zarządzania systemem informatycznym

Wieloletnie doświadczenie zatrudnianych przez nas informatyków, sprawia, że ich wsparcie techniczne oraz instrukcja zarządzania systemem informatycznym usprawni działalność każdego przedsiębiorstwa, bez względu na branżę. Administracja serwerami, instalacja i konfiguracja tych dedykowanych lub VPS, jakie zostały wydzierżawione przez klienta, to główne proponowane usługi w Bezpiecznej Firmie. W ramach pakietów StartUP i Biznes, gwarantujemy całodobową pomoc w przypadku problemów z serwerem. Szybkie reakcje, długotrwałe efekty, bez dodatkowych kosztów.

Obrabiarki CNC

Tylko w naszym asortymencie znajdziesz najlepsze na rynku obrabiarki CNC! Są to używane maszyny, które z pewnością odpowiedzą na Twoje najśmielsze oczekiwania i wymagania. Idealnie nadają się do długotrwałej pracy, w której liczą się efekty. Wystarczy, że raz użyjesz tych sprzętów, a przekonasz się, że naprawdę warto.