Tworzenie sklepów internetowych Kraków

Zapraszamy wszystkie firmy, które pragną rozszerzyć swoją działalność o wirtualną sieć - tworzenie sklepów internetowych to nasza specjalność i zadowoliliśmy już wielu klientów. W pełni dostosowujemy swoją pracę do wszelkich potrzeb klientów, więc możecie być państwo pewni, że efekt końcowy będzie co najmniej satysfakcjonujący.

JPM System - telebimy LED

Ekrany led

Jesteśmy doświadczoną firmą, która od wielu lat zajmuje się dostarczaniem pod wskazany adres wyjątkowego sprzętu multimedialnego, który wzbogaci każde wydarzenie między innymi kulturalne, czy też o charakterze sportowym. JPM System w swojej ofercie posiada telebimy LED, które umożliwiają wyświetlanie zarówno dynamicznego, jak i statycznego obrazu, a także relacji na żywo z kortu, czy też boiska sportowego. Ponadto, dzięki możliwości pokazywania na nim reklam, zostaje zwiększona sprzedaż produktów naszych Klientów.

Reklama

Torby bawełniane z nadrukiem

Witaj ww Agencji Reklamowej TERAZ. Nasza drukarnia przygotowuje gadżety promocyjne różnego rodzaju, specjalizując się między innymi w ozdabianiu tkanin. Torby bawełniane z nadrukiem będą fantastycznym przedmiotem reklamowym dla każdego. Polecamy również wersje papierowe, jednorazowego użytku, czapeczki z daszkiem, T-shirty i inne.

Mapki promocyjne

Interaktywne mapy

Oferujemy usługi związane z przygotowywaniem materiałów dla internautów, zawierających dane o lokalizacji oraz informacje o poszukiwanym miejscu. Interaktywne mapy pozwalają także na zamieszczanie filmów i zdjęć, które są kompatybilne z różnymi urządzeniami mobilnymi, co umożliwia ich bezstratne wyświetlanie.

Zabezpieczenie na zeszysty i książki

Okładki

Mamy bardzo rozbudowaną ofertę produktów, które sprawdzą się w szkole, na studiach, ale też w pracy. Posiadamy bowiem okładki z folii transparentnej. Dobrze chronią przed zabrudzeniami, ale też przez rozlanym napojem lub kawą. Warto zaopatrzyć się w takie zabezpieczenie i uniknąć przykrych sytuacji. Sprawdź naszą ofertę!

Etui na pamięć USB

Pudełka na pendrive

Odpowiednie opakowanie może sprawić, że nawet zwykły pendrive stanie się wyjątkowym, eleganckim pomysłem na prezent. Dlatego oferujemy bogaty wybór pudełek na pamięć USB w wielu kształtach, wymiarach oraz wersjach kolorystycznych. Do wyboru są również modele ze zdejmowanym wieczkiem oraz otwierane jak szkatułka.

Produkcja filmów promocyjnych, animacje 2d i 3 - wMediaWzięci

filmy promocyjne Warszawa

W naszym wyjątkowym studio filmowym posiadamy najlepszej jakości usługi na rynku. Jesteśmy w stanie nakręcić każdy film promocyjny. Warszawa jest miastem, gdzie mieści się siedziba naszej firmy. Produkcje opieramy o zabawne i dopracowane scenariusze, filmy kręcimy najlepszym sprzętem dostępnym na rynku, a następnie specjaliści zajmują się profesjonalną postprodukcją. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą - filmy promocyjne, filmy reklamowe, filmy wiralowe.

Firmowe gadżety biurowe

kalendarze książkowe

Odpowiednia organizacja czasu umożliwia wykonanie wszystkich zadań w terminie. W naszym asortymencie dostępne są nowoczesne kalendarze książkowe - w rozmaitych oprawach i wariantach kolorystycznych. Oryginalne terminarze mogą być na różne sposoby personalizowane - można umieścić na okładce logo firmy oraz inne ozdobne formy tłoczenia. Takie organizery biznesowe oferujemy w różnych formatach.