Drukowanie kart plastikowych

Drukarki kart plastikowych

Firma IDprint specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych, sprawdzonych rozwiązań w zakresie drukowania kart plastykowych. Oferujemy zarówno profesjonalne drukarki, jak i przeznaczone dla konkretnego modelu materiały eksploatacyjne oraz odpowiednie oprogramowanie. Sprawdzają się one w tworzeniu różnego rodzaju karnetów, identyfikatorów, legitymacji, a także kart rejestracji czasu pracy lub kontroli dostępu. Te funkcjonalne, wygodne, ekonomiczne i poręczne rozwiązania wyróżniają się wszechstronnym użyciem.

Tworzenie sklepów internetowych Kraków

Zapraszamy wszystkie firmy, które pragną rozszerzyć swoją działalność o wirtualną sieć - tworzenie sklepów internetowych to nasza specjalność i zadowoliliśmy już wielu klientów. W pełni dostosowujemy swoją pracę do wszelkich potrzeb klientów, więc możecie być państwo pewni, że efekt końcowy będzie co najmniej satysfakcjonujący.

Drescher Euro-Label

Etykiety kolorowe

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, gdzie znajdziecie Państwo liczne etykiety kolorowe, jakich wykorzystanie możliwe jest we wszelkich obszarach produkcyjnych, gdzie chcecie Państwo zastosować oznakowanie produkowanych przez siebie towarów. Znajdziecie Państwo u nas także inne produkty wysokiej jakości.

JPM System - telebimy LED

Ekrany led

Jesteśmy doświadczoną firmą, która od wielu lat zajmuje się dostarczaniem pod wskazany adres wyjątkowego sprzętu multimedialnego, który wzbogaci każde wydarzenie między innymi kulturalne, czy też o charakterze sportowym. JPM System w swojej ofercie posiada telebimy LED, które umożliwiają wyświetlanie zarówno dynamicznego, jak i statycznego obrazu, a także relacji na żywo z kortu, czy też boiska sportowego. Ponadto, dzięki możliwości pokazywania na nim reklam, zostaje zwiększona sprzedaż produktów naszych Klientów.

Dostawca ciepła na Pomorzu

GPEC

Dostarczamy ciepło systemowe klientom indywidualnym, spółdzielniom mieszkaniowym oraz firmom z Pomorza. Poza tym zajmujemy się też sprzedażą oraz dystrybucją energii elektrycznej, a także świadczeniem usług okołoenergetycznych. Grupa GPEC zapewnia atrakcyjne taryfy dla wszystkich przyłączonych do sieci miejskiej.

Reklama

Torby bawełniane z nadrukiem

Witaj ww Agencji Reklamowej TERAZ. Nasza drukarnia przygotowuje gadżety promocyjne różnego rodzaju, specjalizując się między innymi w ozdabianiu tkanin. Torby bawełniane z nadrukiem będą fantastycznym przedmiotem reklamowym dla każdego. Polecamy również wersje papierowe, jednorazowego użytku, czapeczki z daszkiem, T-shirty i inne.

Mapki promocyjne

Interaktywne mapy

Oferujemy usługi związane z przygotowywaniem materiałów dla internautów, zawierających dane o lokalizacji oraz informacje o poszukiwanym miejscu. Interaktywne mapy pozwalają także na zamieszczanie filmów i zdjęć, które są kompatybilne z różnymi urządzeniami mobilnymi, co umożliwia ich bezstratne wyświetlanie.