DELUXE EVENT Sp. z o.o. - organizator wyjazdów

Organizacja konferencji

Wyjazd integracyjny dla firm musi być powierzony w dobre, odpowiedzialne ręce. Od decyzji, komu w tej kwestii zaufać zbyt wiele zależy, aby miała być to decyzja spontaniczna i mało przemyślana. Nie można ryzykować żadnych nieodpowiedzialnych zachowań, powierzając organizację czegokolwiek w niepowołane doń ręce. Organizacja konferencji jest rzeczą zbyt drobiazgową i rzetelną, aby móc zostać przekazaną osobom, które owych cech nie wykazują i nie przeszły odpowiednich szkoleń w tym temacie. Dlatego polecamy usługi firmy DELUXE EVENT!

Zjazd pod Łodzią

Urodziny dla dzieci Łódź

Witaj w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym "Zbyszko" - u profesjonalnego organizatora konferencji, zjazdów i szkoleń. Posiadamy zadowalające zaplecze w postaci sali plenarnej o wielu możliwościach rozstawienia stołów. Wyposażona jest ona w projektor, rzutnik oraz nagłośnienie. Obrady w naszym centrum są bardzo efektywne.

Ucz się poprzez zabawę!

Zabawki edukacyjne dla dzieci

Każdy, kto chociaż raz ujrzał wesołe oczy dziecka na widok świątecznego prezentu wie, jaką radością jest kupowanie dzieciom zabawek. Skoro obdarowujemy naszego malucha ulubionymi elementami przy każdej nadarzającej się okazji, dlaczego nie zrobić dla niego jednocześnie czegoś pożytecznego? Firma Bakalu, zajmująca się sprzedażą zabawek dla dzieci w różnym wieku, proponuje swoim Klientom zestawy edukacyjne. Klocki, łamigłówki nie dość, że sprawią dziecku ogromną radość, dodatkowo uczynią każdą minutę frajdy, minutą nauki.

Sprzęt wędkarski od firmy NJG

Pellet karpiowy

Wszystkich miłośników wędkarstwa zapraszamy na stronę sklepu internetowego należącego do firmy NJG. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo duży wybór różnego rodzaju specjalistycznych urządzeń, wśród których nie mogło zabraknąć produktu jakim jest pellet karpiowy. Naszym Klientom dostarczamy zanęty cechujące się szybkością pracy oraz wysoką skutecznością. Ponadto na naszej stronie kupią Państwo także podbieraki, kołowrotki, haczyki oraz torby i plecaki. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całością asortymentu.

Sklep dla myśliwych

Broń myśliwska

W naszym sklepie łowieckim posiadamy amunicję, pojemne plecaki, latarki, noże i wiele innych artykułów. Oferowana przez nas broń myśliwska ma wiele modeli, dlatego każdy znajdzie odpowiednią dla siebie. W naszym asortymencie mamy również, sejfy, pasy, preparaty do czyszczenia oraz futerały które zapewniają bezpieczne przechowywanie strzelby.

Laser tag Warszawa - niezapomniane imprezy!

laser tag

Polecamy laser-tag oraz tradycyjny paintball. W naszej ofercie znajdziesz także bumper ball, czyli grę w dmuchanej kuli. Zorganizujemy urodziny, wieczór kawalerski oraz imprezę firmową. Sprawdź na naszej stronie internetowej cennik oraz wymagania związane z wiekiem i wzrostem uczestników, a następnie skontaktuj się z nami, by zgłosić grupę. Baw się i miej niezapomniane wspomnienia!

Tanie akcesoria do konsol i PC

Nowe gry na PS4

W naszej ofercie znajdą dla siebie atrakcyjną propozycję wszyscy miłośnicy wirtualnej rozrywki. Posiadamy nie tylko nowe gry na PS4, Xboxa oraz inne popularne konsole, ale również nieśmiertelne klasyki i najnowsze wydawnictwa na PC. Asortyment uzupełnia bogata gama akcesoriów i figurki kolekcjonerskie Funko POP!