Laser tag Warszawa - niezapomniane imprezy!

laser tag

Polecamy laser-tag oraz tradycyjny paintball. W naszej ofercie znajdziesz także bumper ball, czyli grę w dmuchanej kuli. Zorganizujemy urodziny, wieczór kawalerski oraz imprezę firmową. Sprawdź na naszej stronie internetowej cennik oraz wymagania związane z wiekiem i wzrostem uczestników, a następnie skontaktuj się z nami, by zgłosić grupę. Baw się i miej niezapomniane wspomnienia!

Firma eventowa

Organizacja imprez firmowych Poznań

Zwracają się do nas klienci, którzy chcieliby, żeby event, za który są odpowiedzialni był niezapomniany. Organizacja imprez firmowych na terenie Poznania i okolic jest naszą specjalnością. Zapewniamy morze atrakcji, m.in.: fotobudki, grille, ogniska, pokazy pirotechniczne, pokazy iluzjonistyczne, karaoke.

Podniebne przeżycia na wyciągnięcie ręki

skoki spadochronowe

Lubisz emocjonujące doświadczenia, przygody pełne adrenaliny i momenty przyspieszające bicie serca? Jesteś w idealnym miejscu! Skoki spadochronowe to ten typ przeżyć, który na długo zapisze się w Twojej pamięci. Podbij przestworza w asyście doświadczonego instruktora i sprawdź, jak wiele frajdy czeka na Ciebie podczas lotu!