DELUXE EVENT Sp. z o.o. - organizator wyjazdów

Organizacja konferencji

Wyjazd integracyjny dla firm musi być powierzony w dobre, odpowiedzialne ręce. Od decyzji, komu w tej kwestii zaufać zbyt wiele zależy, aby miała być to decyzja spontaniczna i mało przemyślana. Nie można ryzykować żadnych nieodpowiedzialnych zachowań, powierzając organizację czegokolwiek w niepowołane doń ręce. Organizacja konferencji jest rzeczą zbyt drobiazgową i rzetelną, aby móc zostać przekazaną osobom, które owych cech nie wykazują i nie przeszły odpowiednich szkoleń w tym temacie. Dlatego polecamy usługi firmy DELUXE EVENT!

Zjazd pod Łodzią

Urodziny dla dzieci Łódź

Witaj w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym "Zbyszko" - u profesjonalnego organizatora konferencji, zjazdów i szkoleń. Posiadamy zadowalające zaplecze w postaci sali plenarnej o wielu możliwościach rozstawienia stołów. Wyposażona jest ona w projektor, rzutnik oraz nagłośnienie. Obrady w naszym centrum są bardzo efektywne.

Ucz się poprzez zabawę!

Zabawki edukacyjne dla dzieci

Każdy, kto chociaż raz ujrzał wesołe oczy dziecka na widok świątecznego prezentu wie, jaką radością jest kupowanie dzieciom zabawek. Skoro obdarowujemy naszego malucha ulubionymi elementami przy każdej nadarzającej się okazji, dlaczego nie zrobić dla niego jednocześnie czegoś pożytecznego? Firma Bakalu, zajmująca się sprzedażą zabawek dla dzieci w różnym wieku, proponuje swoim Klientom zestawy edukacyjne. Klocki, łamigłówki nie dość, że sprawią dziecku ogromną radość, dodatkowo uczynią każdą minutę frajdy, minutą nauki.

Sprzęt wędkarski od firmy NJG

Pellet karpiowy

Wszystkich miłośników wędkarstwa zapraszamy na stronę sklepu internetowego należącego do firmy NJG. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo duży wybór różnego rodzaju specjalistycznych urządzeń, wśród których nie mogło zabraknąć produktu jakim jest pellet karpiowy. Naszym Klientom dostarczamy zanęty cechujące się szybkością pracy oraz wysoką skutecznością. Ponadto na naszej stronie kupią Państwo także podbieraki, kołowrotki, haczyki oraz torby i plecaki. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całością asortymentu.