Naprawa rowerowa

Serwis rowerowy Bemowo

Prawdą jest, iż sport i rekreacja w najróżniejszych, aczkolwiek aktywnych postaciach, weszły w schemat codzienności Polaków na stałe. Jedną z ulubionych form spędzania czasu, z całą pewnością jest jazda jednośladem. Serwis rowerowy UnlimitedSports z Warszawy przygotuje Państwa sprzęt na każde warunki.

Perfekt Jump - sprzęt do ćwiczeń

Trampolina fitness

Od wielu lat zajmujemy się produkowaniem wyjątkowych rozwiązań dla Klientów, którzy nie chcą wykonywać treningu siłowego lub też cardio na tym samym sprzęcie, który wykorzystują już od lat. Każda trampolina do fitnessu firmy Perfekt Jump charakteryzuje się wyjątkową stabilnością, dzięki przyssawkowym nóżkom, które są dodatkowo wzmacniane. Ponadto, dzięki łatwemu montażowi, produkt można sprawnie złożyć i rozłożyć, co ułatwia jego użytkowanie w przestrzeni prywatnej, a także w ośrodku akrobatyczno-gimnastycznym.

Finisher - sklep rowerowy

Rowery Olsztyn

Specjalnością działającego w Olsztynie przedsiębiorstwa Finisher jest internetowa sprzedaż najwyższej klasy sprzętu oraz odzieży i elementów wyposażenia dla cyklistów. Proponujemy między innymi doskonałe rowery górskie, terenowe, szosowe, miejskie, rekreacyjne, a także DEMO w wariantach i rozmiarach damskich, męskich, a także młodzieżowych i dziecięcych.

RWS CETUS Militaria

Camelbak

Plecaki z systemem CamelBak w sklepie RWS CETUS to solidny sprzęt wysokiej jakości, dzięki któremu będziecie Państwo mogli spokojnie pić wodę bez przerywania marszu na wyciągnięcie butelki z plecaka. Polecamy te sprzęty, ponieważ dostępne w bardzo przystępnych cenach. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą sprzętu militarnego, takiego jak: broń przystosowana do taktycznych gier terenowych, okulary i odzież ochronną, wygodne obuwie oraz torby wodoodporne. Zachęcamy do współpracy wszystkich zainteresowanych!

Kup najnowszą elektryczną deskorolkę

deskorolki elektryczne

Nasze urządzenia nadają się do jazdy w pomieszczeniach, a także po mieście. Nasz sklep internetowy Hoverboard+ oferuje dwa modele, z czego jeden ma zasięg nawet do 35 kilometrów. Deskorolki elektryczne wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu charakteryzują się wysoką mocą silników oraz większą pojemnością akumulatorów, które umożliwiają dłuższą jazdę. Korzystanie z tego urządzenia pozwoli Ci dojechać wszędzie przy minimalnym wkładzie wysiłku fizycznego, a ponadto jest tańsze w utrzymaniu niż skuter czy rower.