Koszule do karmienia

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu z ubraniami ciążowymi, który posiada w swojej ofercie między innymi koszule do karmienia. Są one nie tylko wyjątkowo atrakcyjne i doskonale uszyte, ale również są praktyczne, dzięki czemu zapewniają maksymalny komfort zarówno matce, jak i dziecku. Proponujemy modele o różnych krojach, wzorach i kolorach, co ułatwi wybór każdej z naszych klientek. Produkty są wykonane z najlepszych tkanin, przyjaznych dla wrażliwej skóry, cechuje je także trwałość.

Zabawki dla dzieci

traktor na akumulator

Aby zagwarantować swojemu dziecku długie godziny atrakcyjnej zabawy, nasza firma poleca cały wachlarz wyjątkowych produktów. Jednym z elementów cieszących się niezwykłą popularnością jest bez wątpienia traktor na akumulator. Dzięki niemu Twoja pociecha będzie mogła bawić się w budowniczego, a jednocześnie rozwinie swoje umiejętności manualne.

Bezpieczny wózek niezastąpiony podczas codziennych czynności

Wózki dziecięce wielofunkcyjne

Podstawą rozwoju fizycznego maluszka jest utrzymywanie właściwej postawy, zarówno podczas snu, spaceru czy aktywności. Z myślą o tym, oferujemy Państwu wózki dziecięce wielofunkcyjne, które gwarantują zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort użytkowania, w wersjach 3w1 i 2w1. Każdy z modeli głęboko-spacerowych znajdziecie Państwo w różnych zestawieniach kolorystycznych.

gry planszowe i inne

sklep z zabawkami

Dwakoty to nowoczesny sklep z zabawkami, nieco inny niż wszystkie. Sprzedajemy w nim bowiem to, co często lekceważą rodzice wybierając prezenty dla maluchów. Np gry planszowe dla dzieci - rozbudzają wyobraźnię, uczą logicznego i analitycznego myślenia, są kluczem do integracji z kolegami i wspólnego czasu z rodzicami.

Czyszczenie butelki

szczotka do mycia butelek

Po każdorazowym użyciu pojemnika na mleko, należy dokładnie go wyczyścić, a także wyparzyć. Dlatego też na naszej stronie znajdziesz taki produkt, jak szczotka do mycia butelek. Pomoże dotrzeć i pozbyć się wszelkich zabrudzeń, nie rysując przy tym ścianek pojemnika. Posiadamy także w ofercie smoczki czy kocyki.

Artykuły dla niemowląt

Smoczki dla dzieci

Sklep oferuje artykuły przeznaczone do pielęgnacji niemowląt oraz akcesoria pomocne w wychowywaniu małego człowieka. Smoczki dla dzieci są często niezbędnym przedmiotem, który ułatwia zasypianie, pozwala się uspokoić i zrelaksować. Niemowlęta mają naturalną potrzebę ssania, dlatego kochają te produkty i bardzo się do nich przywiązują.

Zabawki pomagające dorastać dzieciom

Zabawki wspomagające rozwój dziecka

Nasza oferta stworzona została z myślą o najmłodszych. Drewniane, edukacyjne zabawki wspomagające rozwój dziecka to doskonały wybór nie tylko na prezent. Warto zadbać, aby kostki i trójkąty znalazły się w pokoju malucha, intrygując i zachęcając do nauki przez zabawę. W naszym katalogu dostępne są również drewniane elementy wyposażenia.