Kompleksowa pomoc prawna

Kancelaria prawna Gdynia

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z szerokiej oferty naszej kancelarii, w której przyjmuje doświadczony i wykwalifikowany zespół. Siedziba naszego biura znajduje się w Gdyni. W ofercie znajduje się kompleksowa pomoc w zakresie prawa administracyjnego, pracy, spadkowego, rodzinnego, cywilnego, rozwodowego, jak również karnego. Zapewniamy pomoc nawet w sprawach, które wydają się Państwu bez wyjścia, opierając się w całości na obowiązującym stanie prawnym. Zapraszamy do skorzystania z pomocy i do kontaktu.

Kancelaria notarialna w Szczecinie

Kancelaria prawna Szczecin

Profesjonalizm - Małgorzata Posyniak i jej kancelaria notarialna. Wrocław jest miastem, w którym takie usługi jak nasze są niezwykle pożądane. Ważne jest jednak dla wszystkich Klientów, aby prawnicy, którzy zajmą się danym zleceniem byli profesjonalnie przygotowani do pełnienia swojej funkcji i służyli tylko i wyłącznie profesjonalną pomocą.

Licytacje ruchomości Bydgoszcz

Licytacje ruchomości Bydgoszcz

W przypadku postępowań sądowych związanych z windykacją należności, w sytuacjach, kiedy dłużnik nie jest wypłacalny, organizuje się licytacje ruchomości oraz nieruchomości. Na naszym portalu mogą się państwo zapoznać z zaplanowanymi wydarzeniami. Na stronie Komornika Sądowego z Bydgoszczy Michała Popiela znajdą Państwo takie licytacje oraz inne informacje.

Adwokat Warszawa

Adwokat Warszawa

Świadczymy pomoc w zakresie obsługi prawnej firm i klientów prywatnych. Specjalizujemy się w sprawach karnych i gospodarczych. Osobą, która jest na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi jest adwokat. Warszawa to miejsce, w którym znajduje się nasza kancelaria. Podczas spotkań pomożemy Państwu sporządzić apelacje, zażalenia i inne pisma procesowe.

sprzątanie po budowie Szczecin

sprzątanie po budowie Szczecin

Odświeżenie mieszkania przydaje się raz na jakiś czas, jednak remont często pozostawia po sobie bałagan. Nasza firma oferuje jednorazowe usługi interwencyjne w skład których wchodzi sprzątanie po budowie czy pracach renowacyjnych. Szybko i sprawnie usuwamy zabrudzenia z zaschniętych farb i lakierów, pył i kurz oraz pozostawione resztki materiałów.

Usługi prawne dla firm

Usługi prawne dla firm

Kancelaria zapewnia pomoc polskim inwestorom. Świadczy doradztwo przy przetargach, informuje o bieżących zmianach prawnych, oferuje doradztwo podatkowe, prowadzenie postępowań przed KRS i wiele więcej świadczeń, które pozwolą Ci odetchnąć z ulgą. Nasze usługi prawne skierowane są do dużych, średnich, małych oraz jednoosobowych spółek i działalności gospodarczych.

Postępowanie przygotowawcze

odwieszenie wyroku w zawieszeniu prawo karne wykonawcze

Postępowanie przygotowawcze ma na celu określenie przez prokuratora lub policję, czy został popełniony czyn zabroniony. Prawo karne wykonawcze to przepisy umożliwiające odwieszenie wyroku w zawieszeniu w przypadku, gdy postępowanie jest w toku i trwa zbieranie materiałów dowodowych dotyczących przestępstwa.

Zakład utylizacji śmieci

Odbiór odpadów niebezpiecznych

Chcesz pozbyć się szkodliwych dla zdrowia i środowiska śmieci ze swojego otoczenia? Zakład utylizacji swoją ofertę ma skierowaną zarówno dla osób prywatnych, instytucji, jak również firm. W ofercie dostępny jest odbiór odpadów niebezpiecznych, które następnie są utylizowane - tworzone są z nich alternatywne paliwa.

Radca prawny w Tarnowie

Radca prawny

Porady, jakich codziennie udzielają pracownicy naszej kancelarii, pozwalają klientom podejmować konkretne decyzje - korzystne dla nich i zgodne z obowiązującym kodeksem. Radca prawny jest więc wsparciem zarówno dla osób prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych. Biorąc to pod uwagę prowadzimy działalność, która swoją opieką obejmuje wszystkie dziedziny prawa - zarówno te, które ściśle wiążą się z gałęzią karną i cywilną, jak i te, które dotykają płaszczyzny gospodarczej, finansowej i handlowej.

Alimenty Piotrków

Sprawa o alimenty

Świadczone usługi obejmują między innymi zakres prawa rodzinnego, w tym sprawy o alimenty oraz rozwód, a także cywilnego. Adwokaci Krzysztof Kaczmarek oraz Olga Kacperek-Filipiak w swojej kancelarii w Piotrkowie Trybunalskim, zajmują się sporządzaniem pism procesowych, analizą umów, a także reprezentowaniem klienta przy ugodach. Ponadto, występują przed organami administracyjnymi oraz prowadzą mediacje.

Jarosław Adwokaci Kancelaria Ostrowscy

adwokaci Jarosław

Dbamy przede wszystkim o wygodę obsługi. Oznacza to, że jesteśmy w stanie w taki sposób dopasować się do stylu funkcjonowania przedsiębiorców, by było to dla nich nie tylko korzystne, ale przede wszystkim w pełni komfortowe. Nasi adwokaci przyjmują klientów w Jarosławiu, do każdej sprawy podchodząc indywidualnie oraz zachowując pełen profesjonalizm.

Pomoc adwokata w różnym wymiarze

Kancelaria adwokacka Rybnik

Kancelaria adwokacka z Rybnika to miejsce, w którym każdy klient poczuje się bezpiecznie. Obejmujemy Państwa profesjonalną opieką, dzięki której każda sprawa może być rozwiązana. Wiemy doskonale, że to właśnie dzięki naszej ofercie możliwe będzie odpowiednio szybkie rozwikłanie niejasnych bądź wątpliwych kwestii związanych z prawem, dokumentacjami i sprawami formalnymi, które należy dopełnić przed rozpoczęciem rozprawy sądowej.