Kompleksowa pomoc prawna

Kancelaria prawna Gdynia

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z szerokiej oferty naszej kancelarii, w której przyjmuje doświadczony i wykwalifikowany zespół. Siedziba naszego biura znajduje się w Gdyni. W ofercie znajduje się kompleksowa pomoc w zakresie prawa administracyjnego, pracy, spadkowego, rodzinnego, cywilnego, rozwodowego, jak również karnego. Zapewniamy pomoc nawet w sprawach, które wydają się Państwu bez wyjścia, opierając się w całości na obowiązującym stanie prawnym. Zapraszamy do skorzystania z pomocy i do kontaktu.

Kancelaria notarialna w Szczecinie

kancelaria notarialna Szczecin

Profesjonalizm - Małgorzata Posyniak i jej kancelaria notarialna. Wrocław jest miastem, w którym takie usługi jak nasze są niezwykle pożądane. Ważne jest jednak dla wszystkich Klientów, aby prawnicy, którzy zajmą się danym zleceniem byli profesjonalnie przygotowani do pełnienia swojej funkcji i służyli tylko i wyłącznie profesjonalną pomocą.

Licytacje ruchomości Bydgoszcz

W przypadku postępowań sądowych związanych z windykacją należności, w sytuacjach, kiedy dłużnik nie jest wypłacalny, organizuje się licytacje ruchomości oraz nieruchomości. Na naszym portalu mogą się państwo zapoznać z zaplanowanymi wydarzeniami. Na stronie Komornika Sądowego z Bydgoszczy Michała Popiela znajdą Państwo takie licytacje oraz inne informacje.

Adwokat Warszawa

Świadczymy pomoc w zakresie obsługi prawnej firm i klientów prywatnych. Specjalizujemy się w sprawach karnych i gospodarczych. Osobą, która jest na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi jest adwokat. Warszawa to miejsce, w którym znajduje się nasza kancelaria. Podczas spotkań pomożemy Państwu sporządzić apelacje, zażalenia i inne pisma procesowe.

Kredyt we frankach

Pomoc dla frankowiczów

Pożyczki w szwajcarskiej walucie, niegdyś tak popularne, dostarczyły konsumentom wielu problemów w spłacaniu zaciągniętego kredytu. W naszej kancelarii świadczymy pomoc dla frankowiczów, którzy musieli ponieść konsekwencje rosnącego kursu waluty. Analizujemy wszystkie niezbędne dokumenty, by móc odwołać się od podpisanej umowy.

sprzątanie po budowie Szczecin

Odświeżenie mieszkania przydaje się raz na jakiś czas, jednak remont często pozostawia po sobie bałagan. Nasza firma oferuje jednorazowe usługi interwencyjne w skład których wchodzi sprzątanie po budowie czy pracach renowacyjnych. Szybko i sprawnie usuwamy zabrudzenia z zaschniętych farb i lakierów, pył i kurz oraz pozostawione resztki materiałów.

Usługi prawne dla firm

Kancelaria zapewnia pomoc polskim inwestorom. Świadczy doradztwo przy przetargach, informuje o bieżących zmianach prawnych, oferuje doradztwo podatkowe, prowadzenie postępowań przed KRS i wiele więcej świadczeń, które pozwolą Ci odetchnąć z ulgą. Nasze usługi prawne skierowane są do dużych, średnich, małych oraz jednoosobowych spółek i działalności gospodarczych.