Kompleksowa pomoc prawna

Kancelaria prawna Gdynia

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z szerokiej oferty naszej kancelarii, w której przyjmuje doświadczony i wykwalifikowany zespół. Siedziba naszego biura znajduje się w Gdyni. W ofercie znajduje się kompleksowa pomoc w zakresie prawa administracyjnego, pracy, spadkowego, rodzinnego, cywilnego, rozwodowego, jak również karnego. Zapewniamy pomoc nawet w sprawach, które wydają się Państwu bez wyjścia, opierając się w całości na obowiązującym stanie prawnym. Zapraszamy do skorzystania z pomocy i do kontaktu.

Licytacje ruchomości Bydgoszcz

Licytacje ruchomości Bydgoszcz

W przypadku postępowań sądowych związanych z windykacją należności, w sytuacjach, kiedy dłużnik nie jest wypłacalny, organizuje się licytacje ruchomości oraz nieruchomości. Na naszym portalu mogą się państwo zapoznać z zaplanowanymi wydarzeniami. Na stronie Komornika Sądowego z Bydgoszczy Michała Popiela znajdą Państwo takie licytacje oraz inne informacje.

Adwokat Warszawa

Adwokat Warszawa

Świadczymy pomoc w zakresie obsługi prawnej firm i klientów prywatnych. Specjalizujemy się w sprawach karnych i gospodarczych. Osobą, która jest na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi jest adwokat. Warszawa to miejsce, w którym znajduje się nasza kancelaria. Podczas spotkań pomożemy Państwu sporządzić apelacje, zażalenia i inne pisma procesowe.

Usługi prawne dla firm

Usługi prawne dla firm

Kancelaria zapewnia pomoc polskim inwestorom. Świadczy doradztwo przy przetargach, informuje o bieżących zmianach prawnych, oferuje doradztwo podatkowe, prowadzenie postępowań przed KRS i wiele więcej świadczeń, które pozwolą Ci odetchnąć z ulgą. Nasze usługi prawne skierowane są do dużych, średnich, małych oraz jednoosobowych spółek i działalności gospodarczych.

Postępowanie przygotowawcze

odwieszenie wyroku w zawieszeniu prawo karne wykonawcze

Postępowanie przygotowawcze ma na celu określenie przez prokuratora lub policję, czy został popełniony czyn zabroniony. Prawo karne wykonawcze to przepisy umożliwiające odwieszenie wyroku w zawieszeniu w przypadku, gdy postępowanie jest w toku i trwa zbieranie materiałów dowodowych dotyczących przestępstwa.

Zakład utylizacji śmieci

Odbiór odpadów niebezpiecznych

Chcesz pozbyć się szkodliwych dla zdrowia i środowiska śmieci ze swojego otoczenia? Zakład utylizacji swoją ofertę ma skierowaną zarówno dla osób prywatnych, instytucji, jak również firm. W ofercie dostępny jest odbiór odpadów niebezpiecznych, które następnie są utylizowane - tworzone są z nich alternatywne paliwa.

Radca prawny w Tarnowie

Radca prawny

Porady, jakich codziennie udzielają pracownicy naszej kancelarii, pozwalają klientom podejmować konkretne decyzje - korzystne dla nich i zgodne z obowiązującym kodeksem. Radca prawny jest więc wsparciem zarówno dla osób prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych. Biorąc to pod uwagę prowadzimy działalność, która swoją opieką obejmuje wszystkie dziedziny prawa - zarówno te, które ściśle wiążą się z gałęzią karną i cywilną, jak i te, które dotykają płaszczyzny gospodarczej, finansowej i handlowej.

Alimenty Piotrków

Sprawa o alimenty

Świadczone usługi obejmują między innymi zakres prawa rodzinnego, w tym sprawy o alimenty oraz rozwód, a także cywilnego. Adwokaci Krzysztof Kaczmarek oraz Olga Kacperek-Filipiak w swojej kancelarii w Piotrkowie Trybunalskim, zajmują się sporządzaniem pism procesowych, analizą umów, a także reprezentowaniem klienta przy ugodach. Ponadto, występują przed organami administracyjnymi oraz prowadzą mediacje.

Jarosław Adwokaci Kancelaria Ostrowscy

adwokaci Jarosław

Dbamy przede wszystkim o wygodę obsługi. Oznacza to, że jesteśmy w stanie w taki sposób dopasować się do stylu funkcjonowania przedsiębiorców, by było to dla nich nie tylko korzystne, ale przede wszystkim w pełni komfortowe. Nasi adwokaci przyjmują klientów w Jarosławiu, do każdej sprawy podchodząc indywidualnie oraz zachowując pełen profesjonalizm.