Odzyskiwanie odpadów

Odbiór odpadów Warszawa

Jeżeli szukają Państwo specjalistów, którzy zajmują się odbiorem odpadów w Warszawie, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Geminus. Zajmujemy się odzyskiem oraz utylizacją substancji, które są uznawane za niebezpieczne. Przyjmujemy takie produkty, jak niezdatna do spożycia żywność, przeterminowane leki, pozostałości po produkcji farb i lakierów oraz inne substancje. Zapewniamy profesjonalne usługi i szybką ich realizację. Działamy głównie na zlecenie firm. Posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia.

Odzyskiwanie długów

Odzyskiwanie długów

Jedną ze specjalizacji zespołu prawników współpracującego z naszą firmą jest odzyskiwanie długów naszych klientów. Oferowana przez nas windykacja wierzytelności obejmuje zarówno próbę polubownego załatwienia sprawy, reprezentowanie klienta w postępowaniu sądowym, a także oferujemy wsparcie czynności komorniczych. Poza działaniem egzekucyjnym, oferujemy również usługi prewencyjne, a także stałe monitorowanie przebiegu naszych działań. Oferta skierowana jest zarówno do małych, jak i dużych przedsiębiorstw.

Kompleksowa pomoc prawna

Kancelaria prawna Gdynia

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z szerokiej oferty naszej kancelarii, w której przyjmuje doświadczony i wykwalifikowany zespół. Siedziba naszego biura znajduje się w Gdyni. W ofercie znajduje się kompleksowa pomoc w zakresie prawa administracyjnego, pracy, spadkowego, rodzinnego, cywilnego, rozwodowego, jak również karnego. Zapewniamy pomoc nawet w sprawach, które wydają się Państwu bez wyjścia, opierając się w całości na obowiązującym stanie prawnym. Zapraszamy do skorzystania z pomocy i do kontaktu.

Rozwiedź się z klasą

Rozwód Warszawa

Witamy w Kancelarii Adwokackiej Mariusza Bartosiaka w Warszawie. Oferujemy reprezentowanie klientów podczas rozpraw rozwodowych. Najszybciej małżeństwo zostanie rozwiązanie w procesie bez orzekania o winie. Z orzeczeniem może zająć nawet kilkanaście rozpraw. Zawsze miejmy na uwadze dobro małoletnich dzieci.

!hahu! - kompetentna deratyzacja

Deratyzacja Poznań

Boicie się chorób przenoszonych przez niektóre zwierzęta, a także tego, że mogą one dostać się do Waszych zapasów bądź przetworów w piwnicy? Deratyzacja jaką oferujemy w zakresie usług firmy hahu daje gwarancję że w pełni zwalczymy wszelkie gryzonie, które próbują dostać się tam, gdzie zdecydowanie nie powinny. Tym samym szczury czy myszy nie będą już dla Was zmartwieniem. Podobnie zajmujemy się kretami czy nornicami, które nieustannie przychodzą na Waszą działkę siejąc spustoszenie. Znajdziecie nas w Poznaniu.