Wypożyczalnia projektorów i ekranów

wynajem sprzętu filmowego

Planujesz zorganizowanie eventu kinowego lub festiwalu? Sprawdź, jakie korzyści niesie wynajem sprzętu gilmowego - projektorów i ekranów, a także innych elementów niezbędnych do prezentacji obrazów zarówno w plenerze, jak i obiektach zadaszonych. Przyjrzyj się naszej ofercie i wybierz opcję dostosowaną do ilości uczestników.

Profesjonalne filmy ślubne

Filmy ślubne

Jeśli szukają Państwo najlepszego fotografa, który będzie w stanie wykonać wyjątkowy film ślubny z najważniejszego dnia w Waszym życiu, najlepiej będzie zgłosić się do Ruslan Burmistrov Film. Prowadzimy firmę, która specjalizuje się w wykonywaniu rozmaitych filmów i sesji nowożeńców. Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować naszym klientom dostęp do najlepszego sprzętu, przy pomocy którego powstają najwspanialsze fotografie. Dzięki nam będziecie mogli zaopatrzyć się w niezwykłe pamiątki. Zapraszamy.

Albumy ze sklejki

Fotoalbum wieczór panieński

Brak pomysłu na prezent dla przyjaciółki wychodzącej za mąż? Mamy więc do zaproponowania spersonalizowany fotoalbum na wieczór panieński. Wykonany z drewna może zawierać zróżnicowaną liczbę kartek w kolorze czarnym lub ecru. Sama zaś okładka ze sklejki występuje w wersji orzechowej, białej i nie tylko.

Internetowy skup książek szkolnych

Skup książek online

Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku używanych publikacji wydawniczych. Wszystkim zainteresowanym osobom oferujemy skup książek online, opierający się na rzetelnej wycenie oraz jasnych warunkach współpracy. Nasz antykwariat jest zainteresowany gromadzeniem zbiorów w postaci komiksów, klasyków literatury, podręczników szkolnych, wydań bibliofilskich Oferta skierowana jest do firm oraz osób prywatnych. Chcesz nawiązać współpracę? W takim razie zapraszamy na stronę odkupujemypodreczniki.pl